Kuula: Kaschalot – "Whale Songs"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
27-09-2018


Kaschalot on instrumentaalset math/post rocki viljelev nelik Tallinnast. Nende muusikas on melanhoolia ja popi piirimail kõlavad kitarrimeloodiad segatud ideaalselt raskete kitarririffide ja trumminüpeldamistega ning mitmekesiste loostruktuuridega. 12. oktoobril alustavad nad ringreisi Baltikumi suuremates linnades, et esitleda oma uut albumit “Whale Songs”. Eelkuulamine radaseitsmes aga juba täna!

Antud album on kogumik paladest, mis on kirjutatud viimase paari aasta jooksul kitarristide Sulo ja Saša poolt – mis kõik said omakorda viimase lihvi prooviruumis koos bassimängija Dima ja trummar Steniga.

Tänud kuulamast, kohtumiseni esitluskontserdil Sveta Baaris!

Plaat sai iseseisvalt salve võetud 2018 aasta kevadel erinevates kohtades üle Tallinna. Miksi ja masteri tegi Peter Ternovoi Peterburist, kes on tuntud miksija idanaabrite post rocki skenes. Plaadi kujundusega sai hakkama Kristjan Oden.

Oktoobrikuise plaadiesitlustuuri raames astutakse üles kaheksal korral erinevates Baltikumi suurematest linnades, koos Ocean Districtsi ja Liblikaga. Eesti kontserdid toimuvad 12.10 Tallinnas Sveta Baaris, 13.10 Narvas Art Club Ro-Ros, 19.10 Pärnus Kultuuriklubi Templis ja 20.10 Tartus Genialistide klubis.

Veel artikleid