13-10-2018 Kaschalot I Ocean Districts I Liblikas I Wolfredt @ Ro-Ro

Kes:
Kaschalot
Ocean Districts
Liblikas
Wolfredt
Kus:
Art Club Ro-Ro, Narva
Millal:
13-10-2018
Lisainfo:
Kaschalot on Tallinna instrumentaalset math/post rocki viljelev nelik. Nende muusikas melanhoolia ja popi piirimail kõlavad kitarrimeloodiad segatud ideaalselt raskete kitarririffide ja trumminüpeldamistega ning mitmekesiste loo struktuuridega. Sügisese tuuri raames esitlevad nad materjali oma 2018 Oktoobris ilmuvalt dübüütalbumilt "Whale Songs".
facebook.com/kaschalot
instagram.com/kaschalotogram
kaschalot.bandcamp.com

Ocean Districts on neljaliikmeline instrumentaalansambel Tallinnast, mille alged tekkisid 2011. aastal. Ühe-mehe kõrvalprojektist välja kasvanud kooslus kätkeb endas mõjutusi erinevatest žanritest ja bändidest, mille ühisteks nimetajateks võiksid olla meloodia, atmosfäär, emotsioon ja dünaamika. Bändi debüütalbumit Expeditions esitleti 2014 jaanuaris väljamüüdud plaadiesitluskontserdil, millele järgnesid esinemised kodus ja naaberriikides. Lava jagati tuntud post-rock bändidega nagu God Is An Astronaut, Solstafir, Dirge, Alcest jpt. Album sai äärmiselt hästi vastu võetud väljaspool kodumaad. 2014 aasta detsembris ilmus esimene muusikavideo loole „Discovery“, millele järgnes 2015 aasta alguses Baltikumi mini-tuur ning uue EP esimesed kirjutus sessioonid, mis jäid aga erinevatel põhjustel soiku ning bänd elas üle pea pooleteise aastase totaalse seisaku. 2017 aastal tuli aga Ocean Districts taas kokku, vahetus trummar ning alustati pooleli jäänud EP kirjutamist ja salvestamist. 2018 oktoobris näeb ilmavalgust uus materjal ehk 5-looline EP "Doomtowns".

Links:
oceandistricts.bandcamp.com
facebook.com/oceandistricts
instagram.com/oceandistricts
soundcloud.com/oceandistricts
youtube.com/oceandistricts

Wolfredt sai alguse kui Margus Voolpriidu (Dreamphish, Pia Fraus, Jan Helsing) sooloprojekt, kuid on nüüdseks kasvanud neljaliikmeliseks post-rock bändiks. Ilmunud on kaks albumit - “Lullabies to Vilhelmine” (2013) ja “Neverno” (2016).
Wolfredti jutustav kompositsioon juhatab läbi unistavate ballaadide järjepidevalt korduvate motiividega kitarrikaosesse ja vastupidi. Turvaline meeleolumuusika jätab süle ja seljaga vabadust ka jõhkramateks dünaamilisteks arenguteks ekspressiivsetel radadel.

Margus Voolpriit – Kitarr, elektroonika
Andres Soosaar – Kitarr
Pertti Johanson – Bass
Tõnu Poopuu - Trummid
Kes tulevad?
Kes käis (1):
mahvjoss
Lisas: Rada7.ee 15-09-2018 kell 21:30