Rock Ramp 2012 piltides

Kirjutas azad
07-08-2012

Herilane nõelas. Väidetavalt.Herilane nõelas. Väidetavalt.
Kas herilane oli joobes juba enne või ajas jooma Hendriku nõelamine – ei tea.Kas herilane oli joobes juba enne või ajas jooma Hendriku nõelamine – ei tea.
Vihma tuli. Kedagi ei kottind.Vihma tuli. Kedagi ei kottind.
Orelipoisi fenomen – kuulamas on nii väikesed türdrukud kui suured punkarid.Orelipoisi fenomen – kuulamas on nii väikesed türdrukud kui suured punkarid.Ja kes ei tahaks Orelipoissi oma telefoni.Ja kes ei tahaks Orelipoissi oma telefoni.
Sigusest on saanud moeikoon. Tema jalutas sarnases rõivas samadel radadel juba kaks suve tagasi.Sigusest on saanud moeikoon. Tema jalutas sarnases rõivas samadel radadel juba kaks suve tagasi.
Värviline ja värvikas publik.Värviline ja värvikas publik.
Tõeline fänn.Tõeline fänn.
J.O.C suhtles kõrgemate võimudega nuppude vallas.J.O.C suhtles kõrgemate võimudega nuppude vallas.
JMKE tõestas, et punk on endiselt lahe – sõltumata vanusest.JMKE tõestas, et punk on endiselt lahe – sõltumata vanusest.
Kui mõni radaline tunneb end juba piisavalt vanana, et lavaees hullamine pole enam tema jaoks, siis härra pildil tõestab, et selliseid mõtteid ei passi vähemalt enne 80ndat eluaastat pähe võtta.Kui mõni radaline tunneb end juba piisavalt vanana, et lavaees hullamine pole enam tema jaoks, siis härra pildil tõestab, et selliseid mõtteid ei passi vähemalt enne 80ndat eluaastat pähe võtta.
Smilers – kui muusika on maitse asi, siis laval olemine suurt vaidlusmomenti ei jäta ning seda need mehed oskavad.Smilers – kui muusika on maitse asi, siis laval olemine suurt vaidlusmomenti ei jäta ning seda need mehed oskavad.

Veel artikleid