Rada7.ee LIVE: Echo & Tito + DJ Shromik + J.O.C. & MC Lord

Kirjutas Joonas Laiapea, Liisi Sepp
08-09-2017


Täna õhtul alustab Sinilinnus oma värske, selle aasta sügisel ilmuva EP tuuri Iisraeli duo Echo & Tito. Kes nägi nende plahvatuslikku esinemist Tallinn Music Weeki Hip-Hop Nightil Sinilinnus või Botaanikaaia linnalaval, teavad väga hästi, millise energiavalanguga on tegemist. Echo & Tito on Tel Avivis tegutsev duo ning üks populaarsemaid ja unikaalsemaid gruppe Iisraeli nüüdisaegses alternatiiv-, pop- ja hip-hop muusikas. Maailmas ringi rännates on muusik ja produtsent Tito ning lauljatar/MC Echo korjanud kokku helisid ja mõjutusi erinevatest kultuuridest. Segades neid elektroonilise bassimuusika, dubi ja hip-hopiga, sünnibki nende muusika.

Õhtul teevad laval kaasa DJ Shromik, Ruckus, Hoax ning DJ Masta Robusta. Ära maga maha: vaata lisainfot radaseitmest või märgi end osalejaks FBs!

Echo & Tito saabusid Tallinnasse aga juba eile ning MC Lord korraldas sel puhul eksklusiivse minikontserdi, mille ka teie jaoks üles filmisime. Teie ees Rada7.ee LIVE, korraga ja kordamööda – Echo & Tito, Dj Shromik, J.O.C. ja MC Lord.

Filmitud BLACKWOOD Stuudios.

Veel artikleid