Rada7.ee 2011, terviseks!

Kirjutas ivo
14-04-2011

Lugupeetud härrad ja prouad, meil on põhjust täna klaase tõsta! Nimelt on tänane uue alguse esimene päev – oleme teie rõõmuks riputanud üles värske versiooni radaseitsmest. Peame küll tunnistama, et see vajab veel veidi häälestamist, kuid lubame, et selle volüümi saab keerata ka 11. peale.

Tänane uuendus võibolla pealtpoolt nii palju veel välja ei paistagi, kuid seestpoolt on kõik tuliuus. See tähendab väga väga suurt hulka tööd, kus kõik tuttav on tehtud uuesti, täiesti nullist. Täielikult uus kood, uuel platvormil. Antud uuendus oli hädavajalik – oli juba raske kanda pika aja jooksul järjest täiendatud süsteemi eripärasid kaasas. Tänane uuendus ongi eelkõige platvorm, mis võimaldab meile kõigile juba harjumuspäraseid asju mugavamalt pakkuda ning jõudumööda ka mõned põnevad uuendused lisada. Huvitavaid ideid igal juhul jagub ning järgnevate tegevuste nimekiri on juba kilomeetrine.

Samas ei ole me ka täna teie ees päris ilma oma silmaga nähtavate uuenduste. Oleme täiendanud ürituste kalendrit, kus saab nüüd sorteerida ka linna järgi. Juba ammu, isegi liiga ammu, tekkinud mure otsinguga on jõudmas oma lahenduseni – otsingut saab teostada erinevatest kategooriatest ning võime etteruttavalt öelda, et on tulemas parandus ka kiiruses, täpsuses ning otsitulemuste kuvamisloogikas. Samuti on palju moodsam sõnumite haldus, sest sõnumite saatmine on nüüd instant message formaadis, mis teeb vestluse jälgimise hulga mugavamaks.

Olulise uuendusena on lõpuks meil paljuküsitud artistiprofiilid. Bändimehed, andke aga tuld ning uuendage oma osa ära. Me ei ole seda plaaninud konkureerimaks mingite superandmebaasidega, kuid näete peatselt ise, kui mõnusaks teeb see bändiuudiste jälgimise. Mis aga minu arvates kõige toredam – bändide poolt laetud lugudest saab koostada pleiliste, nii privaatseid kui avalikke.

Koostöös MTÜ Kulundpea advokaatidega on tulemas ka rangelt hallatav prooviruumide ja stuudiote nimekiri, samuti üks huvitav idee nende poolt – FixMyMusic. Mida see päris täpselt endast kujutama hakkab ning mis sellest üks muusik võita võiks, seda kuulete õige pea. Oleme igal juhul põnevil, millist lugemis- ning õppimisvara see pakkuda võib.

Oleme muidugi ette kindlad, et nii suur uuendus toob kaasa üllatusi, mis alati pole positiivset laadi ning tekkinud muredest palume anda märku siia teema alla või aadressile teave@rada7.ee. Palume veidi kannatlikkust, sest tulemus on kindlasti seda väärt.

Ma palun siinkohal teha eraldi aplausi Kirillile, kes kõik selle ülimalt hoolikalt oma unetundide arvelt ehitanud on, ning Renele, kes sellele kiirelt pealispinna ladus (tema enda arvates muidugi liiga kiirelt).

Veel artikleid