Kuula: Frankie Animal – "The Backbeat"

Kirjutas Rada7.ee
11-04-2016


Aprilli lõpus ilmub Frankie Animali esimene täispikk stuudioalbumi "The Backbeat". Täna, bändi solisti Marie 21. sünnipäeval, on võimalik muusikaportaali Rada7.ee külastajail albumit esmakordselt täispikkuses kuulata.

"Oleme selle albumi kallal pikalt tööd teinud ning vaeva näinud ja lõpptulemus rõõmustab meid kõiki. Ootame väga, et saaks oma uue muusikaga publiku ja fännide ette astuda," sõnab Marie.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

Albumi viimasest loost "The Backbeat" on välja antud esimene singel, mida bänd iseloomustab nii: ""The Backbeat" märgib uue aja algust. See on pärit eluetapist, mil justkui esimest korda oli vaja ise päriselt otsuseid teha ja täiskasvanulikumalt käituda. Tagasi vaadates on asjade käik olnud loomulik, aga hetkes tundus kõik palju keerulisem. Kirjutasime loo tegelikult juba poolteist aastat tagasi ning see oli meie esimene samm uue albumi suunas. Tundsime, et oleme laulukirjutamise mõttes suure sammu edasi astunud. "The Backbeat" on meile uue hingamise andnud."

Albumi ametlikud esitluskontserdid toimuvad maikuus – 13. mail Genialistide Klubis Tartus ning 19. mail Kultuurikatlas Tallinnas. Ühtlasi tähistab Frankie Animal kontsertidega ka oma neljandat sünnipäeva. Piletid on nüüd müügil Piletilevi ning 311.ee veebikeskkondades, 311.ee lehelt saab juba ette tellida ka signeeritud albumit.

Veel artikleid