Kuula: Emphasis – "Revival"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
08-04-2016


Sümfo-proge-pauermetali kooslus Emphasis sünteesib klassikalisi harmooniaid, ekspressiivseid kitarrikäike, ainulaadseid rütme ja tundlikke meloodiakäike ooperidiiva Anna "Roxanna" Ganina võimsa vokaaliga. Viie tegutsemisaasta jooksul on bänd tuuritanud üle Eesti ja andnud kümneid kontserte ka väljapool riigipiire – muuhulgas on sooritatud Baltikumi-Soome tuur koos põhjanaabrite dark-metal bändiga Teardown. 2013. aastal üllitati suure lombi ja idapiiri taga positiivseid arvustusi kogunud mini-album "Into Infinity" (2012) ning figureeriti looga "Hopeless" rahvusvahelisel "Ladies First" metalkogumikul.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontserdil!

Tänavu talvel kirjutas Eesti progemetali bänd Emphasis alla lepingu Itaalia plaadifirmaga Underground Symphony oma esimese täispika albumi "Revival" väljaandmiseks. Power– ja sympho-metalmuusikale orienteeritud leibel on koostööd teinud selliste bändidega nagu Labyrinth, Skylark, Powerquest, Shadow Of Steel, Cryonic Temple, White Skull, Doomsword ning Sabaton.

Digipak-formaadis plaadi ilmumine on planeeritud 15.aprilliks ning see koosneb kaheksast inglisekeelsest loost.

"Oleme uhked, et meie plaat on üdini "Made in Estonia", sest selle kallal on töötanud peamiselt kohalikud tegijad. Lindistamisega ja miksimisega tegeles meie kitarrist Pavel Korotajev Kiviõlis asuvas helistuudios Stone Oil Studio. Pilte valmistas ette Tallinna fotograaf Lika Nakolyshkina, bukleti kujundamisega ja küljendamisega tegeles Darius Alas stuudiost Midiankai Arts. Isegi see meremaastiku pilt, mis kaunistab plaadi esikaant, on tehtud Štromka rannas," räägivad bändi liikmed.

Plaat ilmub nii füüsilisel kujul kui ka digitaalselt (Spotify, iTunes, Google Play jne).

Plaadiesitluskontsert toimub 30. aprillil klubis Sinilind. Kontserdi erikülalistena astuvad lavale ekstreemmetali bänd Stagnant Project Lätist ning kodumaised Vinkel ja Abandoned Elysium. 

Lisainfo:
facebook.com/Emphasis.Estonia/
youtube.com/user/emphatichannel
undergroundsymphony.it

Veel artikleid