Kuula: "Tunnel" (Serious Serious, 2016)

Kirjutas Rada7.ee
12-04-2016


Plaadifirma Serious Serious teatab, et nende esimene reliis „Tunnel“ ilmub 18. aprillil. "Tunnel" on eelkuulatav ainult täna, 12. aprillil, Rada7-s!

Negatiivne ruum, seda ümbritsev õhkkond või lihtsalt paari mikrofoniga salvestatud tänavamuusiku rutiinne keskkond on ühtaegu nii tegutsemismeetod kui ka see, mida „Tunnelil“ kuulda saate. Kolm komponenti – maa-alune ruum, juhuslikud möödujad ja meloodikamängija – loovad muutuva portree, mis manifesteerib end sotsiaalsete ja esteetiliste hierarhiate vabakavana. „Ma arvan, et paljud inimesed tajuvad tänavamuusikuid kas kerjustena või meelelahutustööstuse detailina, mis ei sobi kindlasti kirjeldusena ei minu tunnelis mängimise ega kindlasti mitte konkreetse salvestuse kohta“.

Tänud kuulamast!

Pikkus 48:26, esitaja Savva Terentyev, produtseeris Artjom Astrov.

Salvestatud Tallinna Vabaduse väljaku tunnelis, detsembris 2015. „Tunnel“ ilmub 18.aprillil ja on ettetellitav Serious Serious’i kodulehelt.
Füüsiline reliis on disainitud Sandra Kossorotova poolt ning sisaldab mälupulka (wav audio + 8-minutiline dokfilm), transkriptsiooni, intervjuud ja lisasid.

Veel artikleid