Kõneminuti hind on sada krooni

Kirjutas kodutööstus
07-02-2010

„Ja see oli Lady Gaga oma hitiga „Bad Romance“ ja enne teda Miley Cyrus looga „Party in the U.S.A.“ ja tere tulemast tagasi kuulama Sky Plus’i. Mina olen Hirmo Kiivsaar ja teiega siin koos veel järgmised kolm tundi, sel kaunil reedeõhtul. Töönädal on läbi saanud ja nüüd võib alata ettevalmistus nädalavahetuseks, mille juures üritame me siin teile kindlasti abiks olla, mängides järgneva kolme tunni jooksul ainult hitte, hitte ja veelkord hitte, mida olete soovinud just teie, kallid Sky Plus’i kuulajad. Lisaks on sel nädalavahetusel toimumas palju ägedaid üritusi, millele me kindlasti ka pileteid välja loosime. Meil on ära anda kaks komplekti pileteid Vaido Neigausi plaadi esitluskontserdile klubis Panoraam ja kaks piletit klubis Privé toimuvale üritusele Drumm and Bass Picnic. Sellest kõigest aga varsti lähemalt. Enne, kui me oma saatega edasi läheme ja võtame liinile esimese helistaja, on aeg heita pilk meie erakuulutuste liinile 1505, kuhu saate jätta nii oma ostu-, müügi-, kui ka tutvumiskuulutusi. Kõneminuti hind on sada krooni, pluss kohaliku kõne maksumus. Kuulutus loetakse raadios ette üks kord ning lisatakse siis meie kodulehel olevasse kuulutuste rubriiki, et see jõuaks võimalikult laia kuulajaskonnani.

18-aastane „Peetus“ Vändra lähistelt soovib osta Kuulo Kalamehe raamatu „400 Eesti seent“ selgitamaks välja, mis seened tõid endaga kaasa raskekujulise kõhulahtisuse, kiire kaalulanguse ja tugevakujulise peavalu, mis on sarnane metalcore trummari ja Eesti Kaitseväe Pasunakoori omavahelisele jämmsessioonile.

AS „Härrasmehed“ pakub soodsate hindadega võla sissenõudmisteenuseid. Kas sul on probleeme võlgnikest üürnike või lähisugulastega, kes ei soovi tagasi maksta laenatud summat, viidates rasketele majandusoludele? Appi tuleb AS „Härrasmehed“! Meie kogenud professionaalid teevad võlgnikule kiiresti selgeks, et võlg on võõra oma ning see tuleb kindlasti kohe tagasi maksta. Meie töötajad on kõrgelt kvalifitseeritud ning on oma alal töötanud 1989. aastast saati. Oma töös kasutame me vaid parimaid nukke ja õrnimaid näputange. Tagame sajaprotsendiliselt teie raha kättesaamise ning selle, et võlgnikul ei tule tulevikus kindlasti pähe süsteemi huiata. NB! AS „Härrasmehed“ ei vastuta vereplekkide eest teie rahal, ega kanna vastutust ka murtud ihuliikmete ja siniste silmade eest.

„Möödatujuja“ pakkub tujurikkumisteenust. Oled solvunud oma naabri, sugulase või koguni naise peale, tema korduvate ja pindakäivate küsimuste tõttu? Siis telli endale möödatujuja, mis garanteerib hea tuju kiire möödumise, asendades selle ängi, frustratsiooni ja lõpuks vihaste karjete ja rusikaviibutustega. Samal ajal, kui ohvrit tüüdatakse ebainimlikult lollide küsimuste ning lõpuks isegi koeralaadse haukumisega, saate teie rahus töötada või mugavas tugitoolis lõõgastuda.

28-aastane noormees soovib tutvuda kuni 56-aastase, suurte rindadega söögitädiga, soovitavalt kerge vene aktsendi ja määrdunud sinise- ja valgetriibulise põllega, hernesupi ja hakklihaga makaronide valmistamise ning karmide SM-seansside eesmärgil. Soovin kogeda spordilaagrites ja põhikoolis nii armsaks saanud kulinaarseid naudinguid, millele järgneks karmikujuline nahutamine, eelistatult puust pannilabidaga, kuid ka ratsapiits on aktsepteeritav. Juuksevõrgu olemasolu pole määrav, kuid tuleb kasuks. Sponsorluse võimalus.

Ostan suure korvi ja paksu puhvaika, kalapüügi eesmärgil. Pakkuda võib ka suurtes kogustes kodust samakat, soovitatavalt Lõuna-Eesti oma. Eetri pakkujatel palun mitte tülitada.

Kolm korraliku välimusega noort spordipoissi Käärikul, vanuses 20-22, soovivad tutvuda endavanuste suurte rindadega tüdrukutega, et minna koos „Brääzniku“ tantsuõhtule Otepääl. Soovime nautida värskeid rütme, keerutada natukene jalakest ja võtta kõik ühest kenast reedeõhtust.

Müüa vähekasutatud valget värvi Stetson kaabu, hõbedase servaga. Sobib kasutamiseks nii õige Metsiku Lääne tunde saamiseks kauboi-rollimängude juures, kui ka suvistel aiatöödel. On võimeline ideaalselt täitma marjakorvi ülesandeid, mahutades endasse vähemalt neli kilo maasikaid või koguni kuus kilo värskeid vaarikaid. Kaitseb nii kõrvetava suvepäikese, kui ka külma sügisvihma eest. Stiilne peakate igaks elujuhtumiks.

Hei, sina, kena noormees, laia naeratuse ja luulelise keelekasutusega, kes sa puhkasid eelmise aasta suve alguses Oravamaa vallas vanaema juures, linnas tekkinud stressi tõttu. Ning veetsid mõned unustamatud ööd koos sõbraliku naabritüdrukuga, kelle isa on metsavaht, lakas, õlgede sees, läbi katusevahe tähti vaadates. Võta palun ühendust – mina ja peagi 2-kuuseks saav pisi-Jaan igatseme sinu järele. Su vanaemal kahjuks su aadressi anda polnud.

Teises nooruses Voldemar(192, 85, 12), otsib endale nooremat või omaealist kaaslast, et koos uurida armastuse salapärased teid ja sammuda vapralt vastu elusügisele. Olen kireva elukäiguga, olles teeninud nii vene sõjaväes, kui balti kaubalaevastikus, saan pensioni Venemaalt ning oman talumaja Lääne-Eestis. Otsin inimest, kes oleks nooruslik ning heas füüsilises vormis, ei kohkuks kergelt ning oleks alati valmis proovima uusi ja huvitavaid asju ning mis kõige tähtsam, poleks seksist loobunud veel. Omalt poolt pakun majanduslikku ja füüsilist kindlustatust ning elamisvõimalust suure aiaga majas.

Muusikakriitik otsib tööd! Oman laialdasi teadmisi sussiambientist ja Lõuna-California lo-fi garage two-stepist. Olen kursis NME-s ja Pitchforkis levivate viimaste trendide ja haipidega. Kuulan iga päev läbi vähemalt viisteist alternatiivsest alternatiivsemat plaati ja olen võimeline tooma näiteid selle kohta, keda ja mil määral on hetkel raadiotes populaarne mainstream artist kopeerinud. Varasem kirjutamiskogemus kooliajalehes ja oma blogis. Eelistan töötada oma kodus Supilinna linnajaos, et olla undegroundiga lähemalt seotud.

Müüa Winny Puhhi tuliuus stuudioalbum „Brääznik“, mis sisaldab viisteist lugu kvaliteetset ja kõrgetasemelist seto mental punki, mis tekitab kuulajais tunde, nagu nüpeldaksid teda kuus eetrijoomisest segi läinud seto talupoega, saadetuna maniakaalseist kitarririffidest, vihasest trummipõrinast ja hullumeelsest pasunakoorist, kes teeks au igale 90-ndate kolmanda laine ska-bändile. Lisaks mental pungile leidub plaadil veel ka Peeter Rossi mõjutustega pedehauss „Wonderbra“, soliidset tränabiiti „Brääznik“, muusikaline elulooromaan „Pole seksist loobunud veel“ ning tänu teetöödele tekkivate suviste autoummikute kindel hümn „Möödatujuja“. Unustada ei saa loomulikult ka giganthitti „Peegelpõrand“, mille kuulamise järel tuleb mõnel muusikasõbral hinge puhastamiseks küll ilmselt plaaditäis Jaan Tättet ära kuulata.

Need on hetkel kõik, meie erakuulutuste liinile, laekunud teated. Jätkame nüüd oma saatega – siit tuleb David Guetta koos Akoniga ja nende „Sexy Bitch“, millega Vaiko tervitab Liinat. Musi-musi, kalli-kalli ja varsti näeme!“

Veel artikleid