Rada7.ee LIVE: Echo & Tito + DJ Shromik + J.O.C. & MC Lord

08-09-2017 | kirjutas: Joonas Laiapea, Liisi Sepp


Täna õhtul alustab Sinilinnus oma värske, selle aasta sügisel ilmuva EP tuuri Iisraeli duo Echo & Tito. Kes nägi nende plahvatuslikku esinemist Tallinn Music Weeki Hip-Hop Nightil Sinilinnus või Botaanikaaia linnalaval, teavad väga hästi, millise energiavalanguga on tegemist. Echo & Tito on Tel Avivis tegutsev duo ning üks populaarsemaid ja unikaalsemaid gruppe Iisraeli nüüdisaegses alternatiiv-, pop- ja hip-hop muusikas. Maailmas ringi rännates on muusik ja produtsent Tito ning lauljatar/MC Echo korjanud kokku helisid ja mõjutusi erinevatest kultuuridest. Segades neid elektroonilise bassimuusika, dubi ja hip-hopiga, sünnibki nende muusika.

Õhtul teevad laval kaasa DJ Shromik, Ruckus, Hoax ning DJ Masta Robusta. Ära maga maha: vaata lisainfot radaseitmest või märgi end osalejaks FBs!

Echo & Tito saabusid Tallinnasse aga juba eile ning MC Lord korraldas sel puhul eksklusiivse minikontserdi, mille ka teie jaoks üles filmisime. Teie ees Rada7.ee LIVE, korraga ja kordamööda - Echo & Tito, Dj Shromik, J.O.C. ja MC Lord.Filmitud BLACKWOOD Stuudios.

Joonas Laiapea
Tüüp ostis korraliku(ma) kaamera, aga need kolm pilti, mis ta aastaga teinud on, tulid kah kehvad. Videopildiga on natuke paremad lood.

Vaata selle autori kõiki artikleid »

Liisi Sepp
Annad kaamera kätte ja vastu saad kunsti.

Vaata selle autori kõiki artikleid »