Zebra Islandi debüütalbumi "Saturnine" eelkuulamine

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
28-03-2013

Foto: Renee Altrov
Intiimsed vokaalid koos elavate süntesaatorikäikude, rütmipartiide ning tagasihoidlike kitarrihelidega loovad kokku Zebra Islandi omase helipildi. Võrdluseid on toodud teiste hulgas bändidega nagu M83, School of Seven Bells ja Beach House. 2011. aasta sügisel multiinstrumentalisti Rasmus Lille ning laulja Helina Risti poolt kokku kutsutud ansambliga on tänaseks päevaks liitunud veel ka Lauri Raus kitarril, Caspar Salo trummidel ning Martti Laas bassil.

Zebra Islandi kauaoodatud debüütalbumi annab välja 1. aprillil Läti plaadifirma I Love You Records. Radaseitse lugejatele pakume nende esimest täispikka plaati „Saturnine“ kuulamiseks enne ametlikku ilmumist juba täna. Eelkuulamine kestab südaööni. Head kuulamist!

EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI! AITÄH KÕIGILE HUVILISTELE! KOHTUMISENI KONTSERTIDEL!

Debüütalbumi esitluskontserdid toimuvad juba sellel nädalavahetusel – reedel Tallinnas, klubis Sinilind ning laupäeval Tartus, klubis Kink Konk. Lisaks Zebra Islandile astub nii Tallinnas kui ka Tartus üles ka suurepärane Candy Empire. Tallinna kontserdil esineb oma uhiuue koosseisu ning repertuaariga ka Tallinn Daggers.

Lisaks plaadiesitluskontsertidele on Zebra Islandit võimalik esinemas näha ka järgmisel nädalal algaval Tallinn Music Week festivalil, kui astutakse üles laupäeval, 6. aprillil, Von Krahli Teatri baaris HUH showcase’i raames.

Vaata-kuula-jälgi:
https://soundcloud.com/zebraisland
https://www.facebook.com/zebraisland
http://www.zebraislandmusic.ee

Veel artikleid