Rada7.ee esitluskontserdi pildilugu

Kirjutas Evert Palmets
12-04-2013

Rada7.ee meeskond on üritusi korraldades ideaalne dream-team, nad teevad seda muheda muigega ja ei mõtle ennekõike enda peale. Me ei tea kui palju nad oma vaba aega panti panevad, aga kontserdi lõpuks on juba kõigil see muhe muie näol, ka külastajatel.
Turvamees, nii viisakas, patsutab su uksel läbi ja palub veepudeli riiulile asetada. "See pole kahjuks kaasa lubatud" ütleb ta ning see on mõistetav. Õues on miinuskraadid ja jäätunud pudeliga kellelegi vastu pead virutades võib mõõtmatul hulgal kahju teha. Aga mina ei näinud ühtegi potentsiaalset mõrvakatset läbi oma objektiivi. Tubli töö, turvamees!
Rada7.ee korraldatud üritusel ei käigi "pahalased," saalid on täis muusikasõpru. Nad moodustavad justkui perekonna, kellel meeldib aeg-ajalt "sugulaste kokkutulekul" käia.
Tallinn Music Weekist hammustati seekord väga veenev osa, mis klubis Sinilind (Kinomaja endises kino-saalis ning teistes ruumides) meile väga kenasti serveeriti. Tore kui sugulased vahetevahel sulle varbale astuvad, aga see on paratamatu, kui sul on nii palju sugulasi.
Pildistas ja kirjutas Evert Palmets.
KannabinõidKannabinõid
KannabinõidKannabinõidHexvesselHexvessel
HexvesselHexvessel
HexvesselHexvessel
HexvesselHexvessel
HexvesselHexvessel
HexvesselHexvessel
HexvesselHexvessel
HighmachineHighmachineHighmachineHighmachine
Candy EmpireCandy EmpireCandy EmpireCandy EmpireCandy EmpireCandy EmpireCandy EmpireCandy EmpireDeLoozeDeLooze
DeLoozeDeLoozeRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsRangleklodsNevesisNevesisNevesisNevesis

Veel artikleid