Pildid: Bedless Bones & Die Selektion

Kirjutas Evert Palmets
07-09-2018

Stuttgarti päritolu ning cold wave’i ja vanakooli EBM’iga jõuliselt flirtiv bänd Die Selektion jõudis oma viimase albumi „Deine Stimme Ist Der Ursprung Jeglicher Gewalt” tuuriga ka Eestisse, Sveta baari saali. Tallinnas esineti kahekesi (bändi koosseisust puudus trummimasina- ja süntesaatorivirtuoos Samuel Savenberg), aga loomulikult ei antud alla ja seda lausa niivõrd, et viimaks tundus nagu lisalugudel ei tulegi lõppu.
Oma soolokarjääri debüüdi esimese esinemisega tegi enne külalisi Bedless Bones, keda näeme ka juba täna õhtul Tartus. Kui darkwave sünniks täna, siis oleks tema nimi Bedless Bones!

Bändide ette- ja vahele mängis muskliga technot DJ 4-got-10 (Beats From The Vault) ning lõppu Robert Nikolajev.

Artisti päev algab muidugi kõigepealt asjade kohaletassimisega (kui sa just pole suutnud omale tasuta välja rääkida paari heatahtlikku sõpra)Artisti päev algab muidugi kõigepealt asjade kohaletassimisega (kui sa just pole suutnud omale tasuta välja rääkida paari heatahtlikku sõpra)Sveta Baar mõned hetked enne soundchecki.Sveta Baar mõned hetked enne soundchecki.Romka (Damn.Loud booking) ja DJ 4-got-10 askeldamas kanalite kallal.Romka (Damn.Loud booking) ja DJ 4-got-10 askeldamas kanalite kallal.Kadri Sammel, Bedless Bones, põhimõtteliselt tutika bassiga.Kadri Sammel, Bedless Bones, põhimõtteliselt tutika bassiga.DJ 4-got-10 alustab meeleolu tekitamisega. And he nailed it!DJ 4-got-10 alustab meeleolu tekitamisega. And he nailed it!Sveta Baar on valmis maja kokkuvarisemiseks ja kõikide katastroofide petteks on hoovi aetud efektiivse välimusega Sveta logo kandev järelhaagis. Kas sealt ka baari ajada annab, seda me teada ei saanud, sest Sveta katus püsis peal nagu püsib peal kapten Trummi põhi!Sveta Baar on valmis maja kokkuvarisemiseks ja kõikide katastroofide petteks on hoovi aetud efektiivse välimusega Sveta logo kandev järelhaagis. Kas sealt ka baari ajada annab, seda me teada ei saanud, sest Sveta katus püsis peal nagu püsib peal kapten Trummi põhi!Traditsioonid & lõustad & shit. DJ 4-got-10.Traditsioonid & lõustad & shit. DJ 4-got-10.Lava on valmis.Lava on valmis.Bedless Bones.Bedless Bones.Bedless Bones.Bedless Bones.Bedless Bones.Bedless Bones.Bedless Bones.Bedless Bones.Bedless Bones.Bedless Bones.DJ 4-got-10 (Beats From The Vault)DJ 4-got-10 (Beats From The Vault)Die Selektion. Esineti duona: vasakul Luca Gillian vokaali ja süntesaatoriga, taamal Hannes Rief trompeti, trummimasina ning süntesaatoriga.Die Selektion. Esineti duona: vasakul Luca Gillian vokaali ja süntesaatoriga, taamal Hannes Rief trompeti, trummimasina ning süntesaatoriga.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Die Selektion.Sveta baari bossid Madleen ja Luke (vasakul)Sveta baari bossid Madleen ja Luke (vasakul)DJ Nikolajevi kell on juba kukkunud, aga bänd ei kipu lavalt lahkuma. Raudseid närve sulle, Robert!DJ Nikolajevi kell on juba kukkunud, aga bänd ei kipu lavalt lahkuma. Raudseid närve sulle, Robert!Tanja (Urban Culture Entertainment) on valgustamisel abiks. Mina käisin aeg-ajalt tossu juurde laskmas, kui teistel see ununes. Teamwork!Tanja (Urban Culture Entertainment) on valgustamisel abiks. Mina käisin aeg-ajalt tossu juurde laskmas, kui teistel see ununes. Teamwork!Die Selektion.Die Selektion.DJ Robert Nikolajev.DJ Robert Nikolajev.

Hea pidu! (kui tsiteerida klassikuid)
Damn.Loud bookingu järgmiste ürituste kohta saad informatsiooni siit.
Die Selektion facebookis.
Bedless Bones facebookis.

Veel artikleid