Nädala muusikapai nr 37

Kirjutas Rada7.ee
21-09-2017

melomaanidmelomaanidMuusikapai on radaseitsme iganädalane ports muusikasoovitusi, kus toome välja viimasel ajal kõrvu jäänud põnevaima kraami. Seejuures võib pai olla ka vastukarva – värskete lemmikute hulgas võib olla ka midagi uskumatult halba või muljetavaldavalt masendavat. See pole veel kõik – nüüd ka olemasolevad lood Spotify playlistis

Sparks – "Scandinavian Design"

Marko: Sparks on äärmiselt sümpaatne bänd, nendest ei pläkutata kogu aeg mingisuguseid debiilseid uudisnuppe. Lugude nimede järgi võiks vabalt tegu olla post-rock bändiga. Mõned näited eelmistelt plaatidelt: "What Are All These Bands So Angry About?", "Dick Around", "I Cant Believe That You Would Fall For All The Crap In This Song", kuni viimase plaadi Hippopotamus( plaadikaas otse kümnesse ) lugudeni "What the Hell is This Time", "So Tell Me Mrs Lincoln Aside From That How Was the Play". Aga nende puhul ei ole see pingutatud originaalitsemine,vaid nendest asjadest laulavadki, põnev nöök.

Death From Above – "Nomad"

MC STan B: Death from Above 1979 on tagasi, nüüd küll tuntud kui lihtsalt Death from Above. Kuigi väga aktiivselt pole selle bändi tegemistel silma peal hoidnud, siis täiesti juhuslikult avastasin, et neil ilmus hiljuti uus album "Outrage! Is now". Huhuu, kui hea see album on. Kes pettusid, et Quotsa albumil jääb mahlakusest või musklist puudu, saavad lohutuseks DfA uut albumit kuulata. Pettuma ei pea. Luban.

Get Your Gun – "You’re Nothing" / Super Besse – "Doroga Domoi"

Ivo: Teen isegi seekord häbitult sohki ja panen soovitusena kaks lugu korraga letti, aga mis teha – vanad tuttavad Valgevenest ja Taanist on justkui lausa ajastuses kokku leppinud ning pea samaaegselt värsked singlid välja andnud. Vähe sellest, ka uued albumid mõlemal vaid paaripäevase vahega oktoobris ilmumas. Veel kinnitamata andmetel võib Bessesid kaeda Tallinnas, juba täiesti kinnitatud andmetel toimub Get Your Guni kontsert 2. novembril Tartus, Genialistide klubis.

Broken English Club – "Wreck"

Evert: Instrumentaalisõpradele midagi nii kummalist, tantsust kui ka erakordselt mõnusalt kriipivat 3-in-1! Broken English Clubi 7. lugu uuelt albumilt "The English Beach," mis ilmus L.I.E.S. recordsi alt loetud päevad tagasi. Ma loodan, et lisa on veel tulemas ning soovitan selle plaadifirma teistele reliisidele ka pilgu heita – seal on puhast kulda.
Kuula tervet albumit siit.

Veel artikleid