Nädala muusikapai nr 15

Kirjutas Rada7.ee
27-01-2017

kass Tiiger
Muusikapai on radaseitsme iganädalane ports muusikasoovitusi, kus toome välja viimasel ajal kõrvu jäänud põnevaima kraami. Seejuures võib pai olla ka vastukarva – värskete lemmikute hulgas võib olla ka midagi uskumatult halba või muljetavaldavalt masendavat

Goldfrapp – "Anymore"

painkiller: Põrutav uudis, 27. märtsil ilmub Goldrappi uus stuudioalbum! Will Gregory ja Alison Goldfrappi muusikalistest tegemistest ei ole midagi kuulda olnud peale 2013. aasta "Tales of Us’i" ilmumist. Ausaltöeldes need paar viimast albumit olid natuke igavad ja rahulikud, et suurem huvi bändi vastu jõudis raugeda. Nüüd seda uut lugu kuulates on ootused jälle üleval. Tuleb sealt midagi tempokat nagu "Supernature", või midagi eksperimenteerivat nagu "Felt Mountain"?

50RRY CYPHER – Metsakutsu, Maxtract, Ingmar Gailit, Bad Art, Gringo, Wild Disease, Fanta Stika

Ivo: Kohalike räpparite ühte videosse ja palasse toppimine on saanud uue taseme. Seekord märksõnaks cypher, mis siis skenereeglite järgi pole võistlus, vaid just nimelt ühistegevus. Loo tausta on teinud Ukraina noor produtsent JustChillBeats ja see biit pärineb Metsakutsu albumi “Kuhu Koer On Maetud” pealt. Ühe biidi peal oma võimekust demonstreerida saavad Metsakutsu, Maxtract, Ingmar Gailit, Bad Art, Gringo, Wild Disease ning Fanta Stika. Levi mõttes igati edukas ettevõtmine, YT kohalikus trenditabelis kenasti sees. Hinnangu andmise jätan igaühe enda teha, võib ka video kommentaaridega tutvuda.

The Black Queen – "Secret Scream"

MC STan B:Uurisin parajasti, kas Nine Inch Nailsil hetkel midagi käsil on ning selle käigus avastasin kollektiivi nagu The Black Queen. Vägagi üllatav oli, et liikmeteks on Dillinger Escape Plani vokalist Greg Puciato, Joshua Eustis (NIN, Puscifer) ja Steven Alexander (kes samuti NINiga koostööd teinud). Tulemus: segu varajasest NIN’ist, võib-olla ka Depeche Mode’st. Täitsa soovitan.

Lady Leshurr – "#UNLESHED 2"

tess: Inglise grime-kuninganna Lady Leshurr on hetkeks kõnede pidamise lõpetanud – ta eelmise aasta EP nimi on "Queen’s Speech", mis koosneb viiest nummerdatud kõnest -, troonilt maha astnud ja üllitanud loo ning video, mis meenutab tema paari aasta taguseid veidi tumedatoonilisemaid lugusid. Vahepealsele rõõmsale hambapesuärplemisele kena vahepala.

Veel artikleid