Kuula: Thrashless – Cult of Fear

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
02-12-2014


2010. aastal tegevust alustanud bändi Thrashless uus stuudioalbum "Cult Of Fear" on täidetud lugudega hirmust, surmast ja vihkamisest – kõigest, millega inimkond ennast vägisi hävitada tahab ja suudab. Eelkuulatav ainult täna, 2. detsembril, Rada7-s.

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontserdi!

"Cult Of Fear" on viimase lihvi saanud Roundsound Stuudio sügavustes bändiliikmete ja Keijo Koppeli käe all. Kujunduse autoriks on Rada7 raudvara, Rene Kolmteist. Plaat jõuab plaadipoodidesse juba 5. detsembril CD-na ning uue aasta esimeses pooles ka vinüüli formaadis.

“Plaat sai kõige agressiivsem, mida me siiani oleme salvestanud. Erilist rõhku oleme albumil pannud vokaalidele. Kuna meile on iseloomulik, et kõik bändis laulavad, siis kuulebki uuel albumil, võrreldes eelmistega, lihvitumat vokaali,” avab albumi salvestuse tagamaid Thrashlessi trummar Henry Hinno. “Salvestusprotsess oli äärmiselt loov, kuna väga paljud asjad muutusid kardinaalselt just sissemängimise ajal. Helimees, miksaja ja produtsent Keijo Koppel meisterdas meile mõnusa vanakoolika ja asi toimib! Plaadil ei ole kasutatud mitte ühtegi sämplit, see kõik on ehe ja aus thrash-metal.”

Thrashlessi plaadiesitluskontsert toimub 11. detsembril klubis Woodstock/Rockstar’s. Õhtu aitab oma kohalolekuga veelgi vihasemaks muuta teine tuntud Eesti thrash-metali esindusbänd Cantilena ja Euroopa tuurilt naasenud Beyond The Structure!

Uksed klubisse avatakse 20.00, pilet maksab esimesel tunnil 5 ja edasi 7 eurot. Esimestele tulijatele jagab bänd ka kõikvõimalikke meeneid!

Thrashlessilt on seni ilmunud albumid "Awaiting Rebirth" (2012) ja "Trip Of Death" (2013).

Bändi koosseisu kuuluvad:
Herman ”Hero” Sommer (kitarr, laul)
Silver Vrait (bass, laul)
Henry “Suss” Hinno (trummid, laul).

Veel artikleid