Kuula: The Gentleman Losers – "Permanently Midnight"

Kirjutas Rada7.ee
08-12-2017


Eesti butiikplaadifirma Grainy Records, millele pani aluse Mauno Meesit, avaldab täna maineka Helsingi duo The Gentleman Losers uue albumi „Permanently Midnight“.

2004. aastal Samu ja Ville Kuukka poolt loodud duo on indie-, ambiendi- ja filmimuusika ringkondades omamoodi kultusbändi staatuses. Nende muusika fänniks on end nimetanud suurnimed nagu Nils Frahm ja Bibio (Warp Records) ning neile on omistatud Boomkati aasta albumi tiitel. Bändi varasemad albumid, millega leiti ülemaailmne kuulajaskond, ilmusid prominentse Berliini-Manchesteri labeli City Centre Offices ja Saksa plaadifirma Büro all.

Vennad ise tutvustavad oma loomingut kui „muusika minevikust, mis ei ole veel juhtunud“.

Suur tänu kuulamast! The Gentleman Losersi värske albumi saate hankida siit: grainyrecords.com.

Album „Permanently Midnight“ valmis bändil seitse aastat ning salvestati Euroopa eri paigus, kasutades enamjaolt vana analoogtehnikat. „Permanently Midnight“ tegeleb liminaalsuse ideega. Olukorraga, kus varem kehtinu on lakanud olemast ja uus ei ole veel alanud. See kahe staadiumi vahel olek kirjeldab vendade elu albumit luues ja peegeldab nende sõnul ka hetkel maailmas valitsevat meeleolu. Eilne on kadunud ja homne ei paista veel tulevat. On kestev südaöö („Permanently Midnight“).

The Gentleman Losersi kolmas stuudioalbum ilmub Grainy Recordsi all CD, 180g gatefold vinüüli, 52-lehelise kõvade kaantega kunstiraamat/CD ja digitaalsel kujul. Album on saadaval kodulehel www.grainyrecords.com ning peagi ka plaadipoodides.

Lisainfo:
www.gentlemanlosers.com
www.grainyrecords.com

Plaadi eriversioon ilmub 52-lehelise fotoraamatuna „Permanently Midnight - Pictures from the In-Between“, mille vahelt leiab albumi CD ja vendade poolt filmilindile jäädvustatud fotod.Plaadi eriversioon ilmub 52-lehelise fotoraamatuna „Permanently Midnight – Pictures from the In-Between“, mille vahelt leiab albumi CD ja vendade poolt filmilindile jäädvustatud fotod.

Veel artikleid