Kuula: Sibyl Vane’i uus singel "Bomber"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
23-03-2017


Sibyl Vane pakub eksklusiivselt Rada7.ee portaalis eelkuulamiseks oma värskeimat singlit "Bomber", mis ilmub ametlikult koos videoga reedel, 24. märtsil.

Sibyl Vane’i viie aasta eest koostöös Läti plaadifirmaga I Love You Records välja antud ja sooja vastuvõtu pälvinud debüütalbum "Love, Holy Water & TV" on saamas väärikat järge. Eile hilisõhtul andis bänd oma sotsiaalmeedia kanalite kaudu teada, et nende järgmine, kümne looga omanimeline album ilmub Eestis, Lätis ja Leedus 21. aprillil. Ka uue albumi annab bänd välja koostöös juba eelpoolmainitud Läti edukaima indie-plaadifirmaga. Üle aastate avaldab bänd ka uue video, mis ilmub reedel, 22. märtsil.

Alternatiivrocki trio Sibyl Vane asutasid laulja ja kitarrist Helena Randlaht ning bassist Heiko Leesment 2010. aastal. Bänd pälvis laiema avalikkuse tähelepanu 2011. aastal, pärast edukaid esinemisi erinevatel kohalikel muusikakonkurssidel ja sõlmitud plaadilepingut lõunanaabrite plaadifirmaga. Aasta hiljem avaldatud debüütalbumit esitleti edukalt mitme tuuriga Eestis, Lätis, Leedus, Soomes ja Rootsis. Bändi energilised kontserdid on pälvinud positiivset tagasisidet kriitikutelt nii kodumaal kui ka kaugemal.

Veel artikleid