Kuula: Number Ö – Põhupunk

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
09-06-2015

Foto: Attila Paris
Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

Number Ö värske EP pealkirjaga "Põhupunk" sisaldab akustiliseks tsillitud, juba tuntud lugusid bändi varasalvest. Isand Karp rääkis EP sünnist järgmist: „Lükkasime naturallidelt tolmu maha, lammutasime trummid algosadeks ja haarasime nurgast lõõtsa, et Number Ö hitid uues kuues sõpradeni tuua. Ideed selles suunas liikusid juba mõnda aega, nüüd siis jõudsime ka teostuseni.“

Suve jooksul saab akustilise kavaga Number Ö’d kuulda ja näha mitmes erinevas paigas. Trummarist asjaajaja P. Jaan vihjas: “Paari kohaga on juba kuupäevadest juttu olnud. Kui asjad paika loksuvad, anname kindlasti teada.“ Samas on bändil plaanis esinemispaiku ka käigu pealt välja valida, n-ö bussiaknast. „Kui ilm soosib ja koht mõnus tundub, võtame pillid välja ja paneme kohalike jalad tatsama,“ lisab P. Jaan.

Põrkepunkareid saab järgmisena esinemas näha 10. juulil Rutja lennuväljal juba 9. korda toimuval motoüritusel SMASH. Tegemist on ainsa streetfighterite ja stuntriderite motokokkutulekuga Baltimaades, mis rõhub aktiivsele tegevusele. „Ega meiegi siis saa rahulikku simmani tsiklimeestele pakkuda. Seal teeme ikka korralikku elektriseeritud kütet,“ muigas Isand Karp.

Number Ö on:
Meelis
Isand Karp
Priit
P.Jaan (Foto: Attila Paris)

Veel artikleid