Fotod: Meisterjaan "Ilusad illusioonid" esitluskontsert Kultuurikatla Aias

Kirjutas Evert Palmets
06-06-2015

Meisterjaan esitles äsja oma uut albumit, "Ilusad illusioonid", Tallinnas, Kultuurikatla Aed-nimelises kohas, soojendusesinejaks oli Juhan Vihterpal.
Kuna ma polnud Juhanit ega Jaani tükk aega "elusal" kujul kuulnud, siis kuigi alguses mõtlesin kaks korda, kuid lõpuks sättisin oma jalgrattalenksu ikkagi Kultuurikatla suunas, mille kõrval vana hea "Katlaaed" pesitsebki. Üritus toimus enne Kultuurikatla Aia ametlikku avamist – ning seda põnevam oligi ringi vaadata. Vahetasin paar sõna ka kontserdipaiga uue programmijuhiga, kes praegu pingutab selle nimel, et Tallinna hubaseimal terrass-hoovil oleks visuaalselt uus nägu, Klaus kohvikuga head suhted ning suveprogramm sisukas. Lubatakse kõiksugu üritusi ja sealhulgas ka kontserte kahesuunalisel laval (vaata viimast pilti).
Vaade Kultuurikatla Aiale ja aiatagusele, Linnahalli katuselt.Vaade Kultuurikatla Aiale ja aiatagusele, Linnahalli katuselt.Kalaranna poolne vaade endisele kultuurikilomeetrile.Kalaranna poolne vaade endisele kultuurikilomeetrile.Kultuurikatla Aia kevadine läbiv teema - rohelus.Kultuurikatla Aia kevadine läbiv teema – rohelus.Meisterjaani kontserdikoht Kultuurikatla Aia baaris.Meisterjaani kontserdikoht Kultuurikatla Aia baaris.Kõrvalhoone, ilma katuseta. Kõrvalhoone, ilma katuseta. Labidas. Igaks juhuks. Labidas. Igaks juhuks. Trummipulk. Igaks juhuks. Trummipulk. Igaks juhuks. Mehhaaniline muruniiduk. Igaks juhuks.Mehhaaniline muruniiduk. Igaks juhuks.Vaade katuseterrassilt Kalamajale.Vaade katuseterrassilt Kalamajale.Vaade katuseterrassilt Kultuurikatla ehitusele.Vaade katuseterrassilt Kultuurikatla ehitusele.Kultuurikatla Aia kahesuunaline pealava.Kultuurikatla Aia kahesuunaline pealava.Juhan VihterpalJuhan VihterpalJuhan VihterpalJuhan VihterpalJuhan VihterpalJuhan VihterpalJuhan VihterpalJuhan VihterpalJuhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.Juhan Vihterpal.
Juhan Vihterpal sattus mu plaadimängijasse juba ligi 10 aastat tagasi, kui üks mu sõbranna mulle tema demodega CD-Ri tõi. Tol ajal Juhan veel sitarit ei mänginud, küll aga nägin teda juba erinevates koosseisudes (peamiselt kitarristina) või üksida laval, mida aeg edasi seda kõrgemaks kasvasid kõiksugu plokkide ja elektroonika hunnikud ta kõrval. Eilne kontsert oli suures osas improvisatsioon.
Jaan Tätte jr. ja vabariigi parim surfar Johannes Ahun.Jaan Tätte jr. ja vabariigi parim surfar Johannes Ahun.Kultuurikatla Aia baar.Kultuurikatla Aia baar.Kultuurikatla Aed koos õueahjuga.Kultuurikatla Aed koos õueahjuga.Kultuurikatla Aia pealava avaneb nii hoonesse sisse, kui ka pikeneb parema külje pealt õue.Kultuurikatla Aia pealava avaneb nii hoonesse sisse, kui ka pikeneb parema külje pealt õue.

Vaata lisaks: Meisterjaan
Veel pilte: Evert Palmets: Dysgraphia in pictures

Veel artikleid