Kuula: Freakangel – "How the Ghost Became"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
25-01-2017

Täname kuulamast! Eelkuulamine on selleks korraks läbi. Kohtumiseni albumi esitluskontsertidel!

Pärast kolme täispikka albumit, kolme EP-d ja live DVD-d “The Show Of Violence”, mis kõik olid välja antud koostöös Belgia plaadifirma Alfa-Matrixiga, on industriaal-metal bänd Freakangel löönud käed Jaapani plaadifirmaga DWA (Digital World Audio), kellega koostöös annab bänd välja oma neljanda kauamängiva “How the Ghost Became”. Selle albumiga kinnistab Freakangel end industriaal-metali žanris rohkem kui kunagi varem.

Paari viimase aasta jooksul on Freakangel tuuritanud väsimatult mööda Euroopat – muteerudes selle protsessi käigus terviklikuks neljaliikmeliseks live-rockbändiks ja kindlustanud järjepidevalt kasvava lojaalse fännibaasi. Freakangelit võib kindlasti nimetada Eesti kõige rohkem tuuritavaks underground bändiks – seljataga on üle saja kontserdi Euroopa suurtel festivalidel nagu näiteks: Resistanz(UK), Wave-Gotik-Treffen ja Dark Munich (DE), Hard Rock Laager (EE), Summer Darkness (NL), Castle Party (PL), Lumous ja Findustry (FI) ning klubides, kus on astutud ülesse peaesinejana.

„How the Ghost Became“ on heliliselt peaaegu valgusaastate kaugusel bändi 2010. aastal ilmunud debüüdist „The Faults of Humanity“, viies lõpuks ometi grupi kindlalt metal-muusika territooriumile. Freakangeli frontman ja loominguline juht Dmitry ei ole kunagi kõlanud nii võimsalt ega ole eales varem vokaal nii laia ulatusega olnud. Samuti ei ole kunagi varem ükski album bändi kontsertidel välja kutsunud sellist metsikust, kui seda teeb „How the Ghost Became”.

„How the Ghost Became“ tuleb välja rahvusvaheliselt 3. veebruaril. Plaate saab soetada DWA Bandcampi kaudu ning esitluskonstertidel Eestis, mis toimuvad 4. märtsil Tartus, Genialistide Klubis ja 10. märtsil Tallinnas, klubis Tapper.

http://dwa.store/album/how-the-ghost-became
http://www.facebook.com/freakangelofficial/
http://www.youtube.com/freakangelTV
http://www.freakangel.net

Veel artikleid