Kuula: Emeraldi debüütalbum „Kharon“!

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
02-05-2013


Emeraldi esimese EP „How About Discount?“ ilmumisest on möödunud ligi 2 aastat ja nüüd on neil hea meel teatada, et 3. mail näeb ilmavalgust nende täispikk album „Kharon“. Pärast pikki proovitunde ja stuudionädalaid on Emerald pannud plaadile oma südame, hinge ja 11 lugu.

„Emeraldi jaoks on „Kharon“ kahtlemata siiani suurim saavutus, mille valmimiseks on läbi käidud raske teekond ning kogetud nii mitmeidki unetuid öid. Plaadi materjali osas pole bänd kompromisse teinud ning on antud endast parim, et kuulajateni jõuaks maailmatasemel album. Seades oma eesmärgid alati kõrgele, on meil hea meel tõdeda, et debüütalbumil teeb kaasa ka Jon Howard (Threat Signal),“ räägib bänd uuest albumist.

Emerald „Kharon“ on teie ees täies pikkuses kuulamiseks ainult täna, 2. mail!

EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI! AITÄH KÕIGILE HUVILISTELE! KOHTUMISENI KONTSERTIDEL!

Albumi esitluskontserdid toimuvad reedel, 3. mail Tallinnas Tapperis, laupäeval, 4. mail Viljandis Rubiinis, reedel, 10. mail Tartus klubis Rock & Roll ning laupäeval, 11. mail Rakveres Kära Kantsis.

Levo Jõgiaas: kitarr ja vokaal
Ott Jõgiaas: bass
Henri Kilk: vokaal
Rauno Vaher: trummid
Kaido Kadaja: kitarr

Uus kauamängiv "Kharon" salvestati Tartus Clockwork Stuudios Raido Traumanni poolt ja Tallinnas Herzog Stuudios Kaspar Kadastiku poolt ning mix ja master tehti Dino Medanhodzici poolt Rootsis, Radionika stuudios, kes on teinud koostööd selliste artistidega nagu Beyond All Recognition, Her Bright Skies, Carnal Forge, Safe To Say.

Bändipilt: Siim Teder
Kujundus: Mikk Metsniit

Veel artikleid