Kuula: Colours of Bubbles – She is the Darkness

Kirjutas Rada7.ee
19-04-2016


Eelmisel kuul ilmus Leedu muusikakriitikute ning publiku poolt parimaks rockbandiks tituleeritud ansamblil Colours of Bubbles uus album pealkirjaga "She is the Darkness". Tegemist on erakordse rockbändi teise kauamängivaga, mis viib kuulajad muusikalisele rännakule XX sajandi keskpaiga Ameerika filmide brassiseguste soundtrackide ning tänapäeva indie radadele, tempides segu parajas annuses kantrielementidega. Kõik kokku moodustab kõrvale piisavalt põneva kokteili, mis ei jäta vähimatki kahtlust – see on lõunanaabrite suur õnnestumine!

Laulja Julijus Aleksova uuest plaadist: "Album ületab piire, mis tekivad meid kõiki ümbritsevast igapäevase elu pealiskaudsusest, ignorantsusest ja stereotüüpidest. Meie muusika ühendab endas elu varjuküljed, armastuse, viha, rõõmu, fantaasia, lootusetuse ja lootuse."

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

Uut albumit iseloomustab hästi tugeva dokumentalistikaga muusikavideo loole "The edge of the world" mängib jõuliste sümbolitega mille läbivaks ideeks on valguse leidmine pimeduses.

Šiauliai juurtega bänd, millest Leedu muusikakriitika räägib vaid ülivõrretes, on andnud üle 200 kontserdi Prantsusmaal, Poolas, Saksamaal, Soomes ja Baltikumis.

Tallinnas ning Tartus tutvustab Colours of Bubbles oma uut plaati juba nüüd – 21 aprillil Tartus Genialistide klubis ning 22 aprillil Tallinnas klubis KiviPaberKäärid.

Lisainfo:www.coloursofbubbles.com
Colors of Bubbles Facebookis

Veel artikleid