Kuula: Abandoned Elysium – "Bloom"

Kirjutas Rada7.ee
30-03-2017


Homme, 31. märtsil ilmub Abandoned Elysiumi uus kauamängiv "Bloom". Album sisaldab 13 lugu, koos kahe varem ilmunud uuesti salvestatud ning 11 täiesti uue looga. Kirjutus- ja salvestus periood kestis kaks aastat. Uue albumi kontseptsiooni iseloomustab vaimne õitseng, harmoonias elamine ning empaatia. Muusikat saab kirjeldada kui progressiivne, tehniline, atmosfääriline metal muusika. Uuel albumil on seekord sisse toodud ka palju puhast laulmist, põhilise scream-vokaali kõrvale. Albumi muusika kirjutas bändi kitarrist Kevin Oper, lüürika laulja Karl Mesipuu. Miksitud, masterdatud Sander Sadami poolt ja kunstilise kontseptsiooni kujundanud Jüri Luhaäär

Tänud kuulamast, kohtumiseni kontsertidel!

1. aprillil saab Abandoned Elysiumi mängimas näha Tallinn Music Weeki metal stage’il Von Krahlis, algusega kell 19.00.

"Bloomi" Tallinna plaadiesitluskontsert toimub 21. aprillil klubis Red Emperor, kus astuvad veel üles metalcore’i viljelevad sõbrad Everfall, progressiivne death metal bänd Paean ja progressiivne instrumentaalkvartett Kaschalot.

Tartu albumiesitlustkontsert toimub 28. aprillil Genialistide klubis. Abandoned Elysiumi kõrval astuvad veel üles Läti tehniline deathcore bänd Mayla, metalcore’i viljelev Everfall ning punk-metal ansambel Mad Morality.

Lisainfo:
Abandoned Elysium Facebookis
Abandoned Elysium Instagramis

Veel artikleid