Kali Briis "Say Whaat?"

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
07-11-2013

Mihkel Tamme
Kodumaise elektroonilise popi tippu kuuluv Paide electro-soul’i artist Kali Briis on saanud värskelt valmis oma neljanda albumi "Say Whaat?". Ilmeksimatult äratuntava helikäsitlusega Kali Briisi liider Alan Olonen on aastate jooksul treinud hiphopi, electro, soul’i ja r’n’b kõladest uudse kokteili, mis on suutnud end eemale hoida kolkalikest kõladest ja saavutanud eripärase, universaalse helimaailma. Käesolev album liigub lineaarselt blues-popi radadelt funkiva elektroonika ja kosmiliste ballaadideni, kummardades läbivalt nii ulmemaailma, kui ka kõikemõjutava naissoo poole. Intriig ja autsaideri seisus on alati Kali Briisi fenomeni üleval hoidnud – album "Say Whaat?" on Alani seniste taotluste ja võimete tipphetk. Head kuulamist ja levitamist igasse kaarde. Plaadi väljaandja on eestimaise, uudse popi eestvedaja, plaadifirma Eesti Pops.

Tänud kuulamast! Kohtumiseni plaadiesitluskontserdil!

Plaadiseitluskontsert toimub klubis Sinilind 9. novembril koos kollektiiviga 3Pead ja Eesti Popsi DJ-dega ning sealsel peol on ka plaat esmakordselt müügil.
Reede keskpäevani toimub Rada7-s piletiloos, kus on võimalik endale ja oma kaaslasele võita priipääse plaadiesitluskontserdile.

Veel artikleid