Eelkuulamine: Profile – Back to Basics EP

Kirjutas Rada7.ee
Sildid
21-11-2013


25. novembril ilmub kodumaise plaadifirma Processed artisti Profile kolmas EP, mis kannab nime “Back to Basics”. Eksklusiivselt on uut materjali võimalik täispikkuses kuulata Rada7.ee vahendusel täna, 21. novembril.

Profile’i näol on tegemist deep-house’i ning technot viljeleva produtsendiga, kelle loomingut on lisaks Processedile väljastanud ka Chevengur Melody nimeline plaadifirma Venemaalt. Tema muusikas on kuulda tugevaid jazzi ja tänavamuusikute mõjutusi, millest annab aimu naturaalsete helide ja instrumentide kasutamine ja seda parajalt boheemlaslikul viisil. Tehniliselt eelpool nimetatu elektroonilisse muusikasse vormida, kasutades selleks rohkelt efektimasinate abi, ongi tema saundi eripära.

Antud EP kujutab endast justkui rännakut uduses seenemetsas, kus teelt eksinud seenelist ei ole aitamas ei GPS ega mobiililevi. Leidmaks tee tagasi, võiks proovida kuulata sisemist kompassi. Kokkuvõtvalt ongi “Back to Basics” EP Profile’i poolt pakutav abivahend sisekaemuseks.

SUUR AITÄH KUULAMAST! EELKUULAMINE ON SELLEKS KORRAKS LÄBI.

“Back to Basics” EP on müügil alates 25. novembrist erinevates elektroonilistes muusikapoodides, eesotsas iTunesi, Beatporti ja JunoDownloadiga.

Processedi näol on tegemist 2012. aastal alustanud kodumaise plaadifirmaga, mis tänaseks on väljastanud muusikat nii CD, vinüüli kui ka digitaalsel kujul.

Processedsounds.com
info@processedsounds.com

Veel artikleid