Kuula: WEK - "Mystery"

ekke

18-08-2015 | Lisas: Motacilla

Muusika ja helid on minu jaoks alati väga olulised olnud. Põhjalikumalt alustasin helimaailmaga tutvumist Balti Filmi- ja Meediakoolis, kus õppisin helirežii erialal. Sealt sain impulsi helide musikaalsemal viisil kasutamiseks ja asusin edasi õppima Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias elektroakustilise loomingu suunal. Eriala juhendajateks Helena Tulve ja Margo Kõlar. Muusikas huvitavad mind eriti erinevad kõlavärvid ja muusikaliste ja mitte muusikaliste instrumentide ja helide ühendamine. 

  • 25-03-2019 31-03-2019 Tallinn Music Week 2019

    3PEAT (CA), Aigar Vals, Akute (BY), Alex Kelman (RU), Alyona Alyona (UA), Åmnfx (RU), Anna Kaneelina, Apey & The Pea (HU), Artemiev (RU), Artur Lääts, Barren Womb (NO), Besty Fritz (NL), Bisweed, BlackBoxRed (NL), Blasfemen, Bratři (CZ), Brokenchord (LT), Captain Kirke and the Klingons (EE/LT), Cätlin Mägi, Ceremony (US), Chikiss (RU), Culpas, Cumbeast (FI), Daniel Levi, Demonic Death Judge (FI), Denis Punch, Detalji (FI), Dread, dRUMELODY (BA), Duo Ruut, EFDEMIN (DE), Eisi, ekke, Erki Pärnoja, F# feat. Ivi & Laura, Fractale (IT), Fränder (SE), Funeral Pop (FI), Genotype (UK), Geuxx (UA), GHLOW (SE), GON (LT), Gram-Of-Fun, Happyendless (LT), HeadRead, HEKDIK, HEKLA (IS), Hello Delaware (CA), Henne Emilia & Houreet (FI), Huiabella Fantastica, Iris Gold (DE), Itoa (UK), J.M.K.E., Jasperino, Jimmy Winkles (UK), JT Conception, Kadri Voorand In Duo With Mihkel Mälgand, Kali Briis, Kannabinõid, Karina (FI), Kaschalot, Kask, KEETAI, Kirill Richter (RU), KnightKnights (RU), Kosmonavt (BY), Lakker (IL), Little Fury (DE), M8N (PL), MA, Maarja Nuut & Ruum, Madis Muul Hextet, Maian, MänguPoi$$ Käru, Mari Kalkun, Maria Korepanova (RU), Maz (LU), Mees Inc., Megan Nash (CA), Melby (SE), Merilin (SE), Micaela Saraceno, Modern Disease, Modest Intentions, MOJA (JP), MOL (DE), Molchat Doma (BY), Mother (UK), Motoblok (UA), myspacebabe, Nick Faye (CA), Nikolajev, Noid (RU), NRCSSST (LT), Ocean Districts, Okra Playground (FI), Out-Or, Palberta (UK), Pastis (FI), Pelle Miljoona United (FI), Perforator Cerebral Party (RU), PhuturePhil (US), PK, Pompeya (RU), Port Cities (CA), Protokoll 0, Psychoterror, PTF1987, Puuluup, R=A, Ratkiller, Red Brut (NL), Red Telephone (UK), Respectfulchild (CA), Rick Feds (LV), Riffarrica, ROKKY (IS), Romm & Moose, rosemary loves a blackberry (RU), Ruslan PX, Ruth Koleva (BG), Sado Opera (RU), San Hani, Sansibar (FI), SEN (TW), Shabat Quartet, Sibyl Vane, Siksa (PL), Sny Matildy, Sooäär/Yaralyan/Ounaskari, Stromboli (IT), Super Collection Orchestra (RU), Tapecut (BY), Tapes (UK), Tautumeitas (LV), TechHead (SE), Teemu & The Deathblows (FI), TerrorDisco (IS), The Kitchen Brothers, The Queen Of Spades, Thing, Tokyo Taboo (UK), Too Slow (FI), Torama (RU), Trad.Attack!, Trees (FI) Trio Heinz Herbert (CH), Triptofan, Triskele, TRPTYCH (IS), Tuulikki Bartosik, Up The Sky, Vassvik (NO), Vera Vice, VillemDrillem, Vymvn (CA), WCKD Nation (SI), Wyldest (UK), Yasmyn, Yegor Zabelov (BY), YOHAN, Zahir

    25-03-2019 kuni 31-03-2019

    Tallinn

  • 10-03-2018 Improverted Noise Evening

    Ekke, Moondur/Shifter & Tencu, ..dno< sound theater

    10-03-2018

    MIMStuudio, Tallinn

  • 18-02-2017 SquareWaveÖÖ

    Maike Lond-Malmborg, Hans Günter Lock, Andrus Aaslaid, Ekke

    18-02-2017

    MIMStuudio, Tallinn

  • 04-08-2016 06-08-2016 Kukemuru Ambient festival 2016

    ANOTHER FINE DAY, Art.e Facts, Dogon, ekke, Forgotten Sunrise Syndrone, Hüpnosaurus, Hea Une Keskus, Keshob, KY, LAU NAU, Leche, Lost Harbours, The Star Pillow, Vaiko Eplik elektroonika, Valdur Mikita, Wojaz, Woldemare

    04-08-2016 kuni 06-08-2016

    Kukemuru

    20 / 25 / 40

  • 18-06-2016 Kumu ÖÖ

    A.R. Kane (UK), Dinner (USA), Prince Rama (USA), Mirel Wagner (FIN), Paul Jebanasam (UK) + Tarik Barri (UK), Eric Copeland (UK), Tõnu Naissoo Trio, Röövel Ööbik, Algorütmid ja Henri Hütt, ekke, Cubus Larvik Quartet, V4R1, Kaido Kirikmäe ja Robert Jürjendal, Mart Avi

    18-06-2016

    Kumu, Tallinn

    14,40/18/25/29

  • 02-04-2016 TMW: MIMStuudio Noise Showcase

    Grateful Dad (FIN), Henri Hütt, Sigmatron (UK), Renzo Alexander Van Steenbergen (NL) + Emer Värk, ekke, Xenony (POL), Tricky Monday, [ówt krì] (FIN), woldemare

    02-04-2016

    MIMStuudio, Tallinn

    Eelmüük 10€ / samal päeval ja kohapealt 12€

  • 01-04-2016 TMW 2016: ÜLE HELI/FatCat Records/130701 presents

    Ütsiotsõ, Emilie Levienaise-Farrouch & Tallinn Piano Quintet, Meelika Hainsoo/Mirjam Tally, Dmitry Evgrafov, Resina, Tuulikki Bartosik, Revolutionary Army of the Infant Jesus, EK:Labor esitleb: AudioKinetica"Mechanical Piano", Tatran, Silver Sepp, Theodor Bastard, Ekke, Machineries of Joy, Eeter, Maarja Nuut, Barfak, Stereo Hypnosis

    01-04-2016

    Mustpeade maja, Tallinn

    12/15

  • 17-03-2016 ekke vinüüli "Chasm" esitlus

    ekke, Motobor, Dj Paul Sild, Dj Helena Läks, VJ Alyona Movko

    17-03-2016

    Arhiiv, Tartu

    0-15

  • 16-03-2016 ekke vinüüli "Chasm" esitlus Tallinnas

    ekke, Motobor, dj painkiller, Alyona Movko

    16-03-2016

    MIM studio, Tallinn

    0-15

  • 05-12-2015 PASTA MODULARE, Tallinn modular synth meet-up + concert

    Taavi Kerikmäe, Raul Keller, Kodek / Erica Synths / Gesta, Motobor, ekke, Jaanus Siniväli

    05-12-2015

    ASUM, Tallinn

    TASUTA

  • 02-10-2015 I-FI Soundsystem esitluspidu

    TONT, UUS ENERGIA, EKKE, SLIN, BiSWEED, KHAOZLEVEL (Strictly Dub Records), GANJ WALD & PEEDRO SANDALOS (I-FI -soundsystem residendid)

    02-10-2015

    Telliskivi 60, Must Saal, Tallinn

    7