Zahir – kaotajaid ei ole, kõik võidavad!

Kirjutas Lembetu
04-04-2013

Kohaliku sõltumatu muusika kildkondade veteranid Zahir ja Tolmunud Mesipuu üllatavad austajaid TMW raames FatCat Records’i esitluskontserdil eksklusiivse, vaheldumisi esitatava nn back-to-back kavaga, kus teineteiselt võetakse mõõtu helitugevuse, higikülluse ja ärpleva poosi kategooriates. Uurime põgusalt, mis Zahiri Tambetil selle kohta öelda on!

Kuulen esimest korda, et kaks müraroki bändi annavad B2B kontserdi. Mida see Zahiri ja Tolmunud Mesipuu kontekstis tähendab?
Plaan on lihtsalt kino Sõprus pikka lava ära kasutada ja teha seekord selline back to back show, vahelduseks tavapärastele Zahiri-Mesipuu konsadele. Endale tundub vähemalt huvitav, ehk siis me ei mängi üksteise lugusid, vaid kordamööda enda omasid. Nagu ROCKY.

Te andsite koos 7" EP välja, nüüd teete koos omanäolise ülesastumise. Oletegi nüüd nagu särk ja püksid?
Kaotajaid ei ole, kõik võidavad!

Esimese täispika albumi "Green Means Go" ilmumine võtis aega 14 aastat, seega järgmist albumit on oodata aastal 2021?
Uut Zahiri plaati on oodata see aasta kindlalt, raudpolt (on vä?). Pool plaadist on lindis ja nagu mu hea tuttav Klaus, kes on asja kuulnud, ütles "My god..it’s not good…not even excellent…it’s MONUMENTAL!".

Mähergune FatCat’i showcase’i artist su bäkkarist välja meelitab?
Ilmselt TRAAMS, katsun kõrvu hoida enne konsat, 20 aastat Zahiri on mu kuulmisele ikka paraja paugu pannud.

On FatCat Recordsiga pikemad plaanid või olete lihtsalt ühekordsed külalised nende esitluspeol?
Ei oska midagi arvata FatCat Recordsi asjadest, peaasi, et inimesi tuleks, sest see on ühekordne selline Zahir-Mesipuu show. Nii, et "you only live twice, before and after the show".

Külastage 5. aprillil kinos Sõprus toimuva FatCat Records’i esitluspeo üritust Rada7.ee lehel: http://www.rada7.ee/yritus/68813/

Veel artikleid