27-07-2018 kuni 28-07-2018 Sweet Spot festival

Rada7.ee
28-03-2018
kell 10:24
Kes:
5’Nizza
Avoid Dave
Chalice
Ewert and The Two Dragons
Frankie Animal
Gilles Peterson
Gram-Of-Fun
I Wear* Experiment
Jose Gonzalez
Leslie Da Bass
Levski
Little Dragon
London Grammar
Mahavok
Mew
Mick Moon
Mick Pedaja
Miljardid
NOËP
Onni Boi
Pyhimys
Reket
Roisin Murphy
Trad.Attack!
Vaiko Eplik
Kus:
Kultuurikatla park, Tallinn
Millal:
27-07-2018
Lõpp:
28-07-2018
Lisainfo:
http://sweetspot.ee/#artists
Kes tulevad?
Rada7.ee
28-03-2018
kell 10:25

Sweet Spot festivalil esinevad London Grammar, Mew, Jose Gonzalez, Trad.Attack! ja paljud teised

MewMew
Sel suvel esmakordselt toimuv festival Sweet Spot avalikustas täna esimesed esinejad. Festivali viiel laval Kultuurikatla pargis astuvad üles London Grammar, Mew, Jose Gonzalez, Trad.Attack! ja paljud teised. Piletid on müügil alates 4. aprillist festivali kodulehel ja Piletilevis.

Sweet Spot festival leiab esmakordselt aset sel suvel, 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis. Täna kuulutas festival välja esimesed artistid, kelle hulgas on nii maailmakuulsaid nimesid kui ka Eesti absoluutsed tipud.

London Grammar on unenäoliselt melanhoolne briti elektro-pop trio, kes saavutas suurema tuntuse oma esimese albumiga “If You Wait” aastal 2013. Singlid “Strong”, “Hey Now” ja “Wasting My Young Years” on tuttavad miljonitele muusikasõpradele kogu maailmas. Eelmisel aastal ilmunud teine album “Truth Is A Beautiful Thing” jõudis Suurbritannias plaadimüügiedetabeli esikohale ning Sweet Spot festival toob kauaoodatud bändi nüüd ka Tallinnasse esinema.

Taani alternatiiv-rokk bänd Mew on tegutsenud alates 1995. aastast ning andnud selle aja jooksul välja seitse stuudioalbumit. Bändiliikmed on oma stiili iseloomustanud kui indie-staadionimuusikat ning kuulajad nõustuvad – bändi looming on eepiline, kuid mitte ülepaisutatud, pisut unelev äikesetormi pop.

Eestlaste poolt palavalt armastatud Argentiina päritolu Rootsi laulja-laulukirjutaja Jose Gonzalez on samuti festivalil üles astumas ning tema akustilisel kitarril mängitud imelised meloodiad ja kaunis vokaal sobivad sumedasse festivaliõhkkonda kahtlemata suurepäraselt.

Trad.Attack! muusikahuvilisele eestlasele kindlasti tutvustamist ei vaja ning arvestades nende ambitsioonikat plaani anda kontsert igas maailma riigis, räägitakse neist kindlasti üsna pea juba kõikides maailma nurkades! Trad.Attack! annab oma suve ainsa kontserdi Põhja-Eestis just Sweet Spot festivalil. "Suvist maailmaklassi festivali ootas pealinn juba ammu. Äge, et see nüüd toimub ja oleme väga elevil, kuidas see kõik välja hakkab nägema. Omalt poolt lubame festivalipublikule põhjalikult ettevalmistatud ja siiani kindlasti kõige edevamat showd!" lubab bändiliige Jalmar Vabarna.

Lisaks leiab esinejatenimekirjast populaarse Ukraina duo 5’Nizza, põnevad Soome artistid Pyhimys ja Onni Boi ning suurepärased Eesti esinejad – Vaiko Eplik, Leslie Da Bass, Miljardid, Chalice, Reket ja Mahavok. Esinejate nimekiri täieneb peagi.

Piletid festivalile tulevad müügile alates 4. aprillist festivali kodulehelwww.sweetspot.ee ning Piletilevis. Sweet Spot festival toimub 27.-28. juulil Tallinnas, Kultuurikatla pargis. Festivali meediapartner on Eesti Meedia – raadio Kuku ja Postimees vahendavad festivali ettevalmistusi ja kohapealset melu.

beatmusic
17-04-2018
kell 10:42

Kas see Trad Attack ära ei hakka juba viskama? Mitte, et ta halb bänd oleks, vastupidi. Lihtsalt üleküllastus on juba.

widzhit
17-04-2018
kell 11:29

Kas see Trad Attack ära ei hakka juba viskama? Mitte, et ta halb bänd oleks, vastupidi. Lihtsalt üleküllastus on juba.

Päris lihtne lahendus probleemile - ära kuula! :P
Aga kui tõsisemalt, siis meil ongi ju vähe bände/artiste ja kui neist mõni väljapool riiki ka edukaks osutub, siis miks ei võiks neid toetada ja innustada.

Rada7.ee
25-04-2018
kell 10:16

Sweet Spot Festivali esinejatenimekiri täienes 12 esineja võrra


Ewert and The Two Dragons, Roisin Murphy, NOËP ja paljud teised lisandusid Sweet Spot Festivali esinejatenimekirja

Täna avalikustati 12 uut artisti, kes sel suvel esmakordselt toimuval Sweet Spot Festivalil üles astuvad. Nende hulgas on Ewert and The Two Dragons, Roisin Murphy, NOËP, Little Dragon ning veel mitmed tuntud nimed ja armastatud esinejad.

Sweet Spot Festival toob 27.-28. juulil Tallinna südalinnast vaid kiviviske kaugusele, Kultuurikatla parki kokku maailmaklassi esinejad ning Eesti parimad artistid ja pakub külastajaile lisaks suurepärasele muusikale ka kvaliteetset kõhutäidet ja kunstielamusi. Täna lisandus festivali esinejatenimekirja 12 uut artisti: Ewert and The Two Dragons, Roisin Murphy, Little Dragon, Gilles Peterson, NOËP, Frankie Animal, Avoid Dave, Mick Pedaja, I Wear* Experiment, Levski, Gram-Of-Fun ja Mick Moon.

Ewert and The Two Dragons annab selle suve ainsa kontserdi Eestis just Sweet Spot Festivalil. Draakonid on pärast mõningast mõtete kogumist ning pausi suurematel lavadel uue hooga tagasi ning lubavad festivaliks erilist vaatemängu. Bändi esituses kuuleb kindlasti nende tuntumaid hitte nagu näiteks “Good Man Down”, “(In the End) There’s Only Love” ja “Pictures”, aga ka uuemat muusikat 2017. aastal ilmunud EP-lt “Tied for a Lifetime” ning värskeimat loomingut, mis jõuab nende järgmisele albumile.

Iiri laulja ja laulukirjutaja Roisin Murphy sai tuule tiibasesse 90ndatel olles üks liige trip-hop duost Moloko. Peale duo lagunemist alustas naine soolokarjääri ja andis esimese albumi “Ruby Blue” välja aastal 2005. Kahe aasta pärast järgnes teine plaat “Overpowered” ning seejärel pidas Roisin muusikast mõnda aega pausi, et 2014. aastal veelgi tugevamana tagasi olla. Albumid “Hairless Toys” (2015) ja “Take Her Up to Monto” (2016) said fännide ja kriitikute sooja vastuvõtu osalisteks. On väga hea meel, et Roisin taas Eestisse esinema jõuab!

Rootsi elektroonilise muusika bänd Little Dragon on tegutsenud juba üle 20 aasta ning andnud välja viis stuudioalbumit. Värskeim neist, pealkirjaga “Season High”, ilmus eelmise aasta kevadel. Solist Yukimi Nagano on öelnud, et bändiliikmed toovad üksteises välja parimad küljed - nad on küll väga erinevad isiksused, kuid loominguliselt moodustub neist omapärane ja kokkuhoidev tervik.

Gilles Peterson on tuntud raadiosaatejuhina BBC 6 Music raadios ning rahvusvalise DJ-na, kes on ka kirglik muusikakoguja, kuraator, muusikaprodutsent ning plaadifirma omanik. Igal aastal korraldab Peterson Londonis Worldwide Awards nimelist sündmust, kus tutvustatakse aasta parimat muusikat ning Worldwide Festivali, mis toimub juulikuus Prantsusmaal ning märtsis Šveitsis. Tema iganädalasel raadiosaatel on kuulajaid nii Shanghais, Sydneys, Prantsusmaal ja Saksamaal ning alustas tööd tema digitaalne raadiojaam Worldwide FM. Gilles Petersoni ülesastumine Sweet Spot Festivalil on kahtlemata tõeliseks pärliks kõikidele melomaanidele!

NOËP on viimastel aastatel olnud kahtlemata Eesti muusikamaailmas üks fenomenaalsemaid nähtusi. Oma kaasahaaravate indie-elektro-pop-lugudega on ta võitnud südameid nii Eestis kui ka teisel pool riigipiire ning alles märtsis oma esimese EP “Heads In The Clouds” välja andnud artisti loomingut mängitakse lisaks Eesti klubidele ja raadioeetrile ka näiteks Rootsis, Saksamaal, Ühendkuningriigis ja Brasiilias. NOËP oma uue muusika ja armastatud hittidega on Sweet Spot Festivalil väga oodatud esineja!

Sweet Spot Festivalil esinevad:

London Grammar
Ewert and The Two Dragons
Roisin Murphy
Mew
Jose Gonzalez
Trad.Attack!
5’Nizza
Little Dragon
NOËP
Gilles Peterson
Vaiko Eplik
Frankie Animal
Chalice
Mick Pedaja
Onni Boi
Mahavok
Leslie Da Bass
Reket
Miljardid
Avoid Dave
I Wear* Experiment
Pyhimys
Levski
Gram-Of-Fun
Mick Moon
+ paljud teised!

Artiste lisandub esinejatenimekirja peagi veel. Festivali kahepäevapiletid hinnaga alates €69 on müügil festivali kodulehel http://sweetspot.ee ja Piletilevis. Ühepäevapiletid hinnaga alates €44 tulevad müüki järgmisel nädalal, 3. mail. Siis avalikustatakse ka festivaliprogramm päevade kaupa. Festivalipasside hind tõuseb 3. mail €79 peale.

Rada7.ee
09-05-2018
kell 12:49

I Wear* Experiment andis välja kontsertvideo loole "Dogs"


I Wear* Experiment andis aprillis välja esimese uue singli pärast täispikka albumit "Patience". Lugu kannab pealkirja "Dogs" ning täna ilmus sellele ka kontsertvideo.

Video on filmitud eelmise aasta suvel Tallinnas kui I Wear* Experiment oli valitud Kasabiani soojendusartistiks. Video režissööriks on Henri Killõ.

"Dogs" on bändi esimene uus singel pärast 2016. aasta kevadel ilmunud täispikka albumit "Patience". Esimesed uue loo ideed salvestati juba ligi aasta tagasi bändi uhiuues stuudios ning lõppversioonini jõuti pärast pikki katsetusi - õige emotsioon ja karakter tekkis alles viienda katsetatud variandi puhul.

Homme, 10.mail mängib IWE Focus Wales Showcase festivalil kus teiste seas astub üles ka Jeff Buckley ja Nick Cave bändikaaslane Gary Lucas.

Juuli lõpus astub I Wear* Experiment üles ka Tallinnas, uuel linnafestivalil Sweet Spot. Bänd esineb Sweet Spotil laupäeval, 28. juulil.