29-04-2018 Get Your Gun (DK) + Forgotten Sunrise

roman_d
19-03-2018
kell 20:09
Kes:
Get Your Gun
Forgotten Sunrise
Kus:
Sveta Baar, Tallinn
Millal:
29-04-2018
Palju:
10/12
Lisainfo:
Skandinaavia melanhoolia ning kantri- ja folkmuusika tumealade tuules keerlev Taani stoner-rock’i bänd Get Your Gun naaseb Eestisse, et esitleda oma uut albumit “Doubt Is My Rope Back To You”, mis ilmus 13. oktoobril plaadifirma Empty Tape alt. Plaadiesitlustuur leidis aset eelmise aasta novembris, mille raames Get Your Gun esines ka puupüsti täis Genialistide klubis Tartus. Tuuri teine osa toob bändi linnadesse, kus eelmisel korral ei õnnestunud käia ning kulmineerub 29. aprillil Tallinna ägedamas underground lokaalis Sveta Baar!

http://www.getyourgun.dk/
https://www.facebook.com/getyourgundk/
https://soundcloud.com/get-your-gun
Kes tulevad?
evertp
19-03-2018
kell 21:23

Veidi pilte eelmisest korrast Tartus.

Rada7.ee
14-04-2018
kell 15:50

Piletimäng: Get Your Gun (DK) ja Forgotten Sunrise Sveta Baaris

Get Your GunGet Your GunFoto: Evert Palmets
Skandinaavia melanhoolia ning kantri- ja folkmuusika tumealade tuules keerlev Taani stoner-rocki bänd Get Your Gun naaseb Eestisse, et esitleda oma uut albumit “Doubt Is My Rope Back To You”, mis ilmus 13. oktoobril plaadifirma Empty Tape alt. Plaadiesitlustuur leidis aset eelmise aasta novembris, mille raames Get Your Gun esines ka puupüsti täis Genialistide klubis Tartus. Tuuri teine osa toob bändi linnadesse, kus eelmisel korral ei õnnestunud käia ning kulmineerub 29. aprillil Tallinna ägedamas underground lokaalis Sveta Baar! See on bändi neljas külaskäik Eestisse ja seni on kõik GYG kontserdid siinmail pälvinud vaid kiidusõnu! Kodumaise külalisena astub üles outdustrial / dark wave duo Forgotten Sunrise.

Radaseitsmel on kontserdile hea meel jagada ühele õnnelikule 2 priipääset. Märgi allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Võitja kuulutame välja kontserdi toimumisnädala alguses, esmaspäeval, 23. aprillil!Jaga ka sõpradega!