14-04-2018 Emphasis | SOUL TRANSFER plaadiesitlus | Sky Down, TST (RUS)

Amadeya
12-03-2018
kell 12:30
Kes:
EMPHASIS
SKY DOWN
TRAPPIST SYSTEM TRIO (RUS)
Kus:
Rockstar's, Tallinn
Millal:
14-04-2018
Palju:
5 | 8 EUR
Lisainfo:
Laupäeval, 14 aprillil esitleb Eesti progemetali bänd Emphasis uut albumit "SOUL TRANSFER", mis ilmub Jaapani leibeli RedRivetRecords alt 21. märtsil. Kontserdi erikülalistena astuvad lavale progressiivne trio Peterburist Trappist System Trio ning kodumaine heavy metal kooslus Sky Down.

20:30 Uksed
21:30 Trappist System Trio
22:30 Sky Down
23:30 Emphasis

EMPHASIS (EE) – progressive metal / female fronted www.facebook.com/Emphasis.Estonia www.instagram.com/emphasisband/ www.youtube.com/user/emphatichannel
https://soundcloud.com/emphasisband
https://vk.com/emphasisband

SKY DOWN (EE) – old school heavy metal / female fronted
https://www.facebook.com/Sky-Down-430919670447431/
https://soundcloud.com/sky_down
https://www.instagram.com/sky_down_official

TRAPPIST SYSTEM TRIO (RU) – progressive rock
https://www.facebook.com/trappistsystemtrio/
https://soundcloud.com/tstrio
https://tstrio.bandcamp.com/
https://vk.com/tstrio
Kes tulevad?
Rada7.ee
12-03-2018
kell 19:51

Emphasis esitleb uut Jaapanis ilmuvat albumit klubis Rockstar’s


Eesti progemetali bändi Emphasis uus kontseptuaalne album „Soul Transfer“ ilmub välja 21. märtsil Jaapani leibeli Red Rivet Records alt. Plaadi ettetellimine on juba praegu võimalik plaadifirma e-poes. Digitaalne reliis on planeeritud aprilli lõpupoole. Album „Soul Transfer“ presenteeritakse 14. aprillil Tallinna klubis Rockstar’s (Tatari 6), kaasa teevad kohalik kollektiiv Sky Down ja külalised Peterburist - Trappist System Trio.

Progemetal bänd Emphasis oli loodud 2010. aastal. Nende muusika ühendab endas meloodilised kitarrikäigud, ebatavalised rütmid ning ülivõimsa ooperlikku naisvokaali. Hetkeseisuga kuuluvad bändi koosseisu: laulja Anna Ganina, kitarristid Pavel Korotajev ja Maksim Spiridonov, bassist Jekaterina Gritskova, trummar Stanislav Lint ning klahvpillimängija Vsevolod Tselepis. Oma seitsme aktiivse tegutsemisaasta jooksul andis bänd välja minialbumi „Into Infinity“ (2012), täispika albumi „Revival“ (2016) itaalia plaadifirma Underground Symphony alt, samuti anti kümneid kontserte nii Eestis kui ka välismaal.

Artisitid ise hindavad „Soul Transferi“ kui kõige tõsisemat teost, mis on muusikalistest katsetustest pungil. Peale bändi põhikoosseisu aitasid plaadiga kaasa ka viis sessioonimuusikuid, nende seas on ka tuntud eesti jazzimehed – Raul Sööt ning Allan Järve. Kontseptuaalse plaadiümbrise ning 12. leheküljest koosneva bukleti valmistas Emphasise jaoks tuntud Tallinna kunstnik ning fotograaf Terje Talts, kes on tuntud oma ekstravagantsete „fantasy“ stiili poolest. 14. aprillil esitab Emphasis publikule täiesti uued lood, mida pole varem keegi kuuldud.Tallinna kollektiiv Sky Down esitab klassikalist vanakooli heavy metalit. Nende looming paistab välja tänu tehnilise kitarrisoolole, rammusatele trummirütmidele ning võluva solisti Galina Bendaki võimsale naisvokaalile. Möödunud 2017. aastal andis bänd välja debüütalbumi „Shadows of the World“, mis koheselt võitis žanriarmastajate sümpaatiaid Eestis.Trappist System Trio oli loodud 2017 a. maikuus nende artistide algatusel, kes on tuntud Peterburi kollektiivide Vergeltung ning Retrial põhjal. Tänu oma väiksele koosseisule trio järgib instrumentaalse minimalismi kontseptsiooni, kuid nende muusika kujutab endast ette üsna laialdast kõlade kombinatsiooni, kus leiab nii polüürütmikat, improvisatsiooni kui ka meeldejäävaid meloodiaid. Mitte väga pika tegutsemisaja jooksul Trappist System Trio andis välja mitu singlit ning ametlikku videot.