10-02-2018 VÜRTS: Alex.Do (Dystopian, Afterlife, Innervisions)

AndreyP
25-01-2018
kell 10:46
Kes:
Alex.Do (Berlin)
Artur Lääts
Eisi
Tanel Mütt
Andrey Vishnevsky
Paap
Taavet Bristol
Iowa
Kus:
Sinilind, Tallinn
Millal:
10-02-2018
Palju:
12
Lisainfo:
Alex.Do (Dystopian, Afterlife, Innervisions)
https://www.residentadvisor.net/dj/alex.do
https://www.beatport.com/artist/alex-do/347948
https://soundcloud.com/alex-do
Kes tulevad?
Rada7.ee
06-02-2018
kell 18:37

Berliini techno-skene tippnimi Alex.Do (Dystopian, Afterlife, Innervisions) laupäeval klubis Sinilind


Elektroonilise klubimuusika üritustesari VÜRTS toob 10. veebruaril Tallinnasse Sinilindu Berliini techno-skene tippnime Alex.Do, kes tegutseb peaasjalikult Rødhådi poolt veetava plaadifirma Dystopian ridades.

Kui Alex.Do käest küsiti, kuidas kirjeldaks ta oma muusikat neile, kes sellega varasemalt kokku pole puutunud, vastas ta, et see on midagi, millesse end heas mõttes ära kaotada. Nagu viitab leibeli nimigi, on ka Alex.Do produtsendikäsi vilgas looma just tumedate varjudega elektroonilist muusikat, mis kogunud inspiratsiooni erinevate kümnendite technost, house'ist ja dubist. Oma DJ-settideski rakendab mees sama mustrit, kostitades tantsupõrandaid tummiste bängeritega, seda hiljuti ka Berliini techno-kindluses Berghainis. Äsja valmis DJ ja produtsendi sulest ka remix oktoobris Eestit külastanud duo Mind Againsti loole „Cloud Nine” plaadifirma Afterlife alt.

Alex.Do´le lisaks pakuvad selektsioone kohalikud DJd Artur Lääts, Eisi, Tanel Mütt ja Andrey Vishnevsky. PLAY! laval aga Paap, Taavet Bristol ja Iowa.