30-01-2018 Grand Re-Opening: Antti Rissanen (FIN) & New Wind Jazz Orchestra

Kes:
Antti Rissanen (FIN) & New Wind Jazz Orchestra
Kus:
Philly Joe's, Tallinn
Millal:
30-01-2018
Palju:
15/10
Lisainfo:
Kallid sõbrad, toetajad ning jazzisemud!

Meil on tulihingeline rõõm kutsuda teid 30. jaanuaril oma uue kodu soolaleivale! Oleme hullupööra elevil, sest uued ruumid on võimsad, suuremad, rohkem muusikat täis kui kunagi varem! Häbematu sooviga kullata kogu õhtu meie hinges pakitseva sära ja rõõmulainega, vallutavad klubi taasavamisel uhiuue lava äraütlemata erilised külalised :
Soome big bandide eesistuja, lõpubosside lõpuboss dirigent, tromboonimängija ANTTI RISSANEN koos Eesti kõige värskema big bandiga NEW WIND JAZZ ORCHESTRA!

Trombonist-dirigent Antti Rissanen (FIN) on tema generatsiooni üks rahvusvaheliselt tuntumaid soome jazzmuusikuid. Trombonistina on ta võitnud mitmeid auhindu ning on olnud soome kriitikute hinnangul jazz-tromboonimängijate tipp 12 aastat järjest (2002-2014). Aastatel 1995-1997 õppis ta Berliinis prof. Jiggs Whighami ning 1999-2000 New Yorkis Conrad Herwigi käe all. Ta on lõpetanud Sibeliuse akadeemia 2001 ning hetkel on lõpetamas oma doktoratuuriõpinguid.
Elades Helsingis, töötab Antti Rissanen rahvusvaheliselt big bandide ja sümfooniaorkestritega, andes umbes 100 kontserti aastas. Ta on külalisidirigent mainekas George Garanian big bandis, Moskvas. Soomes töötab ta tippansamblite ja big bandidega nagu näiteks UMO Jazz Orcestra, The Great Helsinki Swing big band, Metropolia big band jne.
Koostööprojektid on toimunud suurnimedega nagu Randy Brecker, Joe Lovano, Bill Evans, Kenny Garret, Maria Schneider, Jiggs Whigham, Ingrid Jensen.

New Wind Jazz Orchestra (EST) ühendab endas virtuoosse mängu, noore ja vihase temperamendi ning profesionaalse kuvandi. Uus big band on kokku kutsutud eesmärgiga edendada Eesti jazzorkestrite kultuuri, mängida aktiivselt kontserte, teha koostööd eesti ja välismaa orkestrijuhtidega ning käia Eestit esindamas välismaistel big bandidele mõeldud konkursitel. Lauri Kadalipu eestvedamisel kokku saanud big band ei karda väljakutseid ning armastab end proovile panna uute väljakutsete ning profesionaalsust nõudva repertuaariga.

Antti Rissanen - dirigent, tromboon
Aleksander Paal - saksofon
Mairo Marjamaa - saksofon
Martin Kuusk - saksofon
Lauri Kadalipp - saksofon
Keio Vutt - saksofon
Ingvar Leerimaa - tromboon
Sten Valdmaa - tromboon
Kevin Müürsepp - tromboon
Johannes Kiik - tromboon
Märt Metsla - trompet
Allan Järve - trompet
Norman Verte - trompet
Samuel Jalakas - trompet
Joel-Rasmus Remmel - klaver
Jaan Jaanson - kitarr
Marti Tärn - bass
Dmitri Nikolaievski - trummid

Pilet 15/10* (*õpilased, üliõpilased, EJL liikmed)


Armsad sõbrad, olete heldelt õhtut tähistama oodatud!

Alati Teie,
Philly Joe's perekond.
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 18-01-2018 kell 18:57
Rada7.ee
29-01-2018
kell 11:15

Jazziklubi Philly Joe's Tallinn uue asukoha avab pidulikult uus ja vinge jazziorkester New Wind Jazz Orchestra

Värske Eesti Muusikaauhinna pälvinud ja jazziklubi üks eestvedajaid Reigo Ahven: “Philly Joe’s Tallinn on suur samm edasi loodetavasti mitte ainult meile, vaid kogu Eesti kultuuriruumile. Jazz ei koli küll välja keldrist, kuid asukoht Vabaduse Väljak 10 viib jazzmuusika ja hea elava muusika geograafiliselt kogu riigi absoluutsesse tähelepanu keskpunkti. Ruumid on üle kahe korra suuremad, ambitsioon olla Eesti live-muusika epitsenteris on kasvanud tänu edukatele üle 700-le muusikasündmusele “vanas” Philly Joe’s. Jazziklubi Philly Joe’s avab ametlikult oma uksed värskes asupaigas Vabaduse väljak 10 teisipäeval, 30. jaanuaril kell 20.Uus bigbänd New Wind Jazz Orchestra on kokku kutsutud eesmärgiga edendada Eesti jazzorkestrite kultuuri, anda aktiivselt kontserte, teha koostööd eesti ja välismaa orkestrijuhtidega ning käia Eestit esindamas välismaistel bigbändidele mõeldud konkurssidel. Saksofonimängija Lauri Kadalipu eestvedamisel kokku saanud bigbänd armastab end proovile panna uute väljakutsete ning professionaalsust nõudva repertuaariga.

New Wind Jazz Orchestra ühendab endas virtuoosse mängu, noore ja vihase temperamendi ning professionaalse kuvandi. Orkestri esimene külalisdirigent on Soome tuntud bigbändide juht Antti Rissanen. Jazziklubi Philly Joe’s avab oma uue koha uksed Vabaduse väljaku ääres võimsalt teisipäeval, 30. jaanuaril.

evertp
29-01-2018
kell 22:40

Kõvv, kas keegi teab neid ruume täpsemalt?