09-02-2018 Acoussion Winter

Rada7.ee
16-01-2018
kell 10:37
Kes:
Pomme (Fra)
Elias Kahila (Fin)
Siiri Sisask
Frankie Animal
The Boondocks
Rainer Ild
Panbeats
Liisi Voolaid ja Girti Suun
Kus:
Kino Helios (Sauna tn 1), Tallinn
Millal:
09-02-2018
Palju:
7-50€
Lisainfo:
Kes tulevad?
Rada7.ee
16-01-2018
kell 10:37

Vanalinnakinos Helios toimub veebruari algul festival Acoussion Winter


Pop-up muusikafestival Acoussion jõuab reedel, 9. veebruaril oma rännakuil legendaarse vanalinnakino Helios pompoossete lagede alla ja videoprojektsioonidega ilmestatud seinte vahele.

Igal korral uues põnevas paigas toimuv Acoussion tuleb tänavu lisaks suvele ka talvel ning kannab nime Acoussion Winter. Üllatuslike esinemispaikade ja eripalgeliste live-artistide poolest tuntud festivalisari on tänavuseks talvefestivaliks välja kuulutanud neli esinejat: legendaarne Eesti laulja-laulukirjutaja Siiri Sisask, kohalik indie-printside kollektiiv The Boondocks, Soome eksperimentaalse pop-rock-tšellovirtuoos Elias Kahila ning DJ-duo koosseisus Liisi Voolaid ja Girti Suun. Järgmised artistid tuuakse avalikkuse ette juba järgmisel nädalal.

Heliose uksed avatakse festivalilistele 9. veebruari õhtul kell 19 ning pidu jätkub kuni 03ni öösel. Ürituse vanusepiirang on 16, kuid nooremad kui 18 pääsevad sisse vaid koos täisealise vastutava saatjaga.

Lisainfot festivali kohta leiab Facebookist ja kodulehelt.

Piletid on müügil Ticketeris

Rada7.ee
30-01-2018
kell 12:19

Järgmisel reedel toimuva festivali Acoussion Winter kõik esinejad avalikud!

Pomme (FRA)
9. veebruaril toimub Tallinnas Sauna tänaval endise kino Helios ruumes muusikafestival Acoussion Winter. Tänaseks on teatavaks saanud ka kõik minifestivalil üles astuvad artistid.

Rändfestival Acoussion tuleb tänavu lisaks suvele ka talvel nime all Acoussion Winter. Juba järgmisel reedel saab Tallinna Vanalinnas asuvas Helios Hallis kuulda ja näha väga kõrgetasemelisi ja eriilmselisi muusikuid nii meilt kui mujalt. Üheks oodatuimaks esinejaks on kindlasti nooruke prantsuse lauljatar ja multiinstrumentalist Pomme, kelle sametine hääl pärineks justkui mõnest sootuks teisest maailmast. Mitte vähem oluliseks ei saa muidugi pidada meie oma legendaarse laulja-laulukirjutaja Siiri Sisaski ülesastumist. Kohalikest indietippudest on kohal käesoleva aasta Eesti Laulu poolfinalist Frankie Animal ning siinseteks indiprintsideks tituleeritud The Boondocks. Soomest saabub Acoussionile eksperimentaalse mängulaadiga pop-rock-tšellist Elias Kahila. Kindlasti tasub kohal olla ka meie muusikaskeene viimase aja suurima komeedi ja Noortebänd 2017 võitja Rainer Ildi ülesastumise aegu, sest noormeeste headus tuleb esile ennekõike just vapustavadel live'idel. Müstilise handpani, mille kõla on võrreldud nii ksülofononi, marimba kui harfiga, paneb Helioses teiste esinemiste vahel helisema Panbeats. Ning öötunnid aitab sisustada kaasahaaravat souli, funki, rnb-d ja diskot mängiv DJ-duo koosseisus Liisi Voolaid ja Girti Suun.

Heliose uksed avatakse 9. veebruari õhtul kell 19 ning pidu jätkub kuni 03ni öösel. Ürituse vanusepiirang on 16, kuid nooremad kui 18 pääsevad sisse vaid koos täisealise vastutava saatjaga.

Lisainfot festivali kohta leiab Facebookist ja kodulehelt.

Piletid on müügil Ticketeris