31-12-2017 Grand Carousel 2018

Rada7.ee
29-12-2017
kell 15:18
Kes:
Lovebirds (DE)
HU?
Púr Múdd
DJ Widenski
Girti Suun
Kus:
Kultuurikatel, Tallinn
Millal:
31-12-2017
Lisainfo:
25€ Early Bird - SOLD OUT
30€ Regular Bird - SOLD OUT

35€ Lazy Bird - Nüüd saadaval!
50€ Door - alates 31.12 kell 21:00

Pileti karussellile leiad siit:www.grandcarousel.ee
Kes tulevad?
Rada7.ee
29-12-2017
kell 15:20

Kultuurikatel muutub aasta viimasel ööl muusikat täis lõbustuspargiks

Grand Carousel. Foto: Mart Vares.Grand Carousel. Foto: Mart Vares.
Kultuurikatlas toimub aasta viimasel päeval pealinna grandioosseim pidu Grand Carousel, mis viib külastajad maagilisele retkele lõbustusparki, kus on ootamas maskiball, üllatused ja suursugune kontsertprogramm.

Vaid üheks ööks muutuvad Kultuurikatla ruumid müstliseks võlumaaks, kus fantaasiale annavad tiivad Utopia Entertainment tantsijad, miimid, silmamoondajad ja salapäraste maskide taha peitunud külalised. Muusikaprogrammi avavad eestlaste seas palavalt armastatud HU? ja Púr Múdd ning pärast südaööd astub lavale Saksa tantsumuusika legend Lovebirds. Ajal, mil meelelahutuslik programm juhatab südaööl ilutulestiku saatel sisse uue aasta, viib Kultuurikatla sopilistesse ruumidesse laiali laotunud lõbustuspark külastajad ühes suhkruvatimasina ja paljude teiste atraktsioonidega tagasi lapsepõlve.

Hamburgis resideeruva Sebastian Döringi sooloprojekt Lovebirds saavutas ülemaailmse edu meistriteosega “Want You In My Soul”, mida täna juba hellitavalt ajatuks klassikaks kutsutakse. Döring on muusikamaailmas figureerinud enam kui kaks dekaadi ning teinud teiste seas koostööd Bob Sinclairi, David Moralese ning diskokuningas Jamiroquaiga. Ühes viimasega toodi koju ka prestiižne Saksa Tantsumuusika auhind.


Lovebirds lubab Grand Carouseli külastajad muusikalisele ajarännakule viia. “See saab olema ajarännak säraval kosmoselaeval läbi futuristlikus võtmes 70ndate ja 80ndate muusika,” sõnab produtsent ning lisab, et ootab taas Eestis ülesastumist. “Esinesin Eestis viimati paar aastat tagasi ning mäletan head vaibi ja emotsiooni. Ootan huviga meie maagilist ajarännakut!”

Lõbustuspargile omaselt on õhtult oodata üllatusi ning südaöist ilutulestikku on võimalik nautida Kultuurikatla ette ehitatud eraldi alal.

Maagiline lõbustuspark avab uksed 21:00.