03-08-2018 kuni 04-08-2018 Intsikurmu 2018

Rada7.ee
18-12-2017
kell 10:41
Kes:
Ghostpoet (UK)
Big Freedia (USA)
Conner Youngblood (USA)
Suff Daddy & The Lunch Birds (DE)
Maarja Nuut & HH
Levski
reket
Pia Fraus
Eeter
Oligarkh (RUS)
MEISTERJAAN
Rasmus Rändvee
Audience Killers (LV)
Mari Jürjens
12EEK Monkey
MÖRK (HU)
Kadri Voorand & Andre Maaker
ILM
Lexsoul Dancemachine
Bucharest (IL)
Jimi Tenor
Rainer Ild
Steps To Synapse
Kus:
Intsikurmu metsapark, Põlva
Millal:
03-08-2018
Lõpp:
04-08-2018
Lisainfo:
3-4.08.2018 toimuval festivalil astub üles üle 30 artisti meilt ja mujalt. Kahepäevane festival koondab enda alla kvaliteetse ilu ja olu: muusikaprogramm, valgus- ja videoinstallatsioonid, kunstitaiesed, välikohvikud ja uued maitsed, olemise, mõtlemise ja arvamise alad.

Piiratud koguses soodushinnaga Intsikurmu fännipassid on saadaval kuni 24.12 Ticketeris.
Kes tulevad?
Rada7.ee
18-12-2017
kell 10:43

Bounce-muusika kuninganna Big Freedia (USA) Intsikurmu muusikafestivalil


2018. aasta augustikuu alguses toimub Põlvas Intsikurmu metsapargis kuuendat korda Intsikurmu muusikafestival. Atmosfäärifestivali üks peaesinejatest on New Orleansist pärit räppar ja bounce muusikažanri eestvedaja Big Freedia.

Big Freedia, kelle esimene LP album “Just Be Free” nimetati Rolling Stone ajakirja poolt üheks parimaks elektroonilise muusika plaadiks, on teiste muusikute seas teinud koostööd näiteks Sia ja Elliphantiga, kusjuures teda võib kuulda ka Beyonce aastal 2016 Grammyga pärjatud singlil “Formation”.

Aastas üle saja kontserdi andev bounce-muusika kuninganna on koos oma tantsijatest koosneva tiimiga laiema publikuni toonud maailmakuulsaks saanud tantsuliigutused. Näiteks palju kõneainet pakkunud twerkimine, mille muutis tõeliselt populaarseks Miley Cyrus. Värvikal artistil on ka oma tõsielusaade Big Freedia Bounces Back, mis jutustab loo kooripoisist, kellest sai räppar.

Rada7.ee
28-05-2018
kell 23:14

Piletimäng: Intsikurmu Festival, 3 lava ja üle 30. artisti

Foto: Aron Urb
3.-4. augustil toimub Põlvas Intsikurmu metsapargis kuuendat korda Intsikurmu muusikafestival, kus astub üles üle kolmekümne artisti meilt ja mujalt.

Kahepäevasel festivalil on juba täna muljetavaldav välisartistide valik: Briti helikunstnik Ghostpoet, USA räppar ja bounce-muusika artist Big Freedia, eklektiline USA multi-instrumentalist Conner Youngblood, Berliinist pärit hip-hop muusika produtsent Suff Daddy koos The Lunch Birds eksperimentaalse orkestriga, elektrooniline audio-visuaalne projekt Oligarkh Moskvast, pop- ja jazzmuusika piire testiv Ungari bänd Mörk, Läti trio Audience Killers ning indie-rock bänd Bucharest, kel ilmus värske album “Budapest”, aga kes on hoopis Tel Avivist.

Kodumaistest muusikutest saab laval näha eri muusikažanride esindajaid: jazzitalent Kadri Voorand koos kitarrist Andre Maakeriga, akustiline duo ILM, indie-bänd Levski, popmuusik Rasmus Rändvee, instrumentaal-abstraktne duo Maarja Nuut & HH, dreampopi ansambel Pia Fraus, armastatud laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens, psühhedeelset folki viljelev Eeter, parmupilli populariseerija Meisterjaan, funk-soul ässad Lexsoul Dancemachine, Eesti üks hinnatumaid ja šarmantsemaid räppareid reket ning Põhjamaade Hirmu ja Genka loodud hiphopi projekt 12EEK Monkey.

Lisaks hoolikalt valitud muusikaprogrammile on festivalile oodata metsapargi maagilisust esiletõstvaid valgus- ja videoinstallatsioone ning kunstitaieseid, maitseküllaste valikutega tänavatoiduala (kiviahjupitsast kalarestorani, taimetoidu- ja veganmenüüdeni) ja lauateenindusega metsarestorane. Nooremale festivalipublikule on mõeldud eraldi programmiga Lastekurmu ala. Sel aastal on festivalifännidele esmakordselt planeeritud kaks telkimisala.

Festivalipassid hinnaga 50 eurot ja päevapiletid hinnaga 35 eurot on müügil Ticketeri keskkonnas kuni 12.06. Kuni 11-aastastele on sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta.

Ühele õnnelikule ja tema kaaslasele on meil hea meel loosida ka festivalilpassid. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku 4. juunil, esmaspäeva pärastlõunal. Head loosiõnne!

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
04-06-2018
kell 15:55

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutus võitjaks rego p...

Rada7.ee
11-06-2018
kell 20:07

Intsikurmu Festivalil esineb Islandi elektroonilise muusika lipulaev Kiasmos

Foto: Héðinn Eiríksson
Augusti alguses toimuval Intsikurmu atmosfäärifestivalil astub üles Islandilt pärit duo Kiasmos ehk BAFTA-võitjast helilooja Ólafur Arnaldsi ja elektro-popi meister Janus Rasmusseni ühine projekt.

Ólafur, keda kirjeldatakse sageli kui heliarhitekti, on tuntud ja tunnustatud unikaalsete elektrooniliste helide loomise poolest. Rasmusseniga liidab neid ühine armastus eksperimentaalse muusika vastu.

Möödunud aastal ilmus Kiasmose kauaoodatud album “Blurred”, mille pealt võib leida Briti produtsendi Bonobo ja Saksa elektroonilise muusiku Stimmingu remiksitud palasid.

“Pärast kaheaastast tuuritamist mõjus uue materjali kirjutamine nagu värske algus. Esialgne plaan oli varasemast materjalist midagi tumedamat kirjutada, aga Reykjaviki kevadel oli meie jaoks muud plaanid varuks, sest uus materjal sai tänaseni meie kõige helgem,” kirjeldab Janus Rasmussen.

“Oli suur au, et meie albumi valmimisse andsid remiksidega oma panuse Stimming, kes on üks põhjuseid, miks me sellist laadi muusikat tegema hakkasime; ja Bonobo, keda me oleme kuulanud oma noorusajast peale,” lisab Ólafur Arnalds.