03-08-2018 kuni 04-08-2018 Intsikurmu 2018

Kes:
12EEK Monkey
Rasmus Rändvee
Kiasmos (IS)
Big Freedia (US) Maarja Nuut & Ruum
Rainer Ild
Bucharest (IL)
Levski
Jimi Tenor (FI)
Antoxa MC (RU) Onogana (IL)
ILM
Eeter
Raul Vaigla Soul of Bass Band
Mari Jürjens
Pia Fraus
MÖRK (HU)
Clap Your Hands Say Yeah (US)
Oligarkh (RU)
Ghostpoet (UK)
Lexsoul Dancemachine
Steps to Synapse
Zahir
Reket
Sander Mölder
Suff Daddy & The Lunch Birds (DE)
MEISTERJAAN
Inger
Audience Killers (LV)
Conner Youngblood (US)
Kadri Voorand & Andre Maaker
Jarek Kasar ja Olavi Ruitlane
Kus:
Intsikurmu metsapark, Põlva
Millal:
03-08-2018
Lõpp:
04-08-2018
Lisainfo:
3-4.08.2018 toimuval festivalil astub üles üle 30 artisti meilt ja mujalt. Kahepäevane festival koondab enda alla kvaliteetse ilu ja olu: muusikaprogramm, valgus- ja videoinstallatsioonid, kunstitaiesed, välikohvikud ja uued maitsed, olemise, mõtlemise ja arvamise alad.

Piiratud koguses soodushinnaga Intsikurmu fännipassid on saadaval kuni 24.12 Ticketeris.
Kes tulevad?
Kes käis (2):
silverfox, danielj
Lisas: Rada7.ee 18-12-2017 kell 10:41
Rada7.ee
18-12-2017
kell 10:43

Bounce-muusika kuninganna Big Freedia (USA) Intsikurmu muusikafestivalil


2018. aasta augustikuu alguses toimub Põlvas Intsikurmu metsapargis kuuendat korda Intsikurmu muusikafestival. Atmosfäärifestivali üks peaesinejatest on New Orleansist pärit räppar ja bounce muusikažanri eestvedaja Big Freedia.

Big Freedia, kelle esimene LP album “Just Be Free” nimetati Rolling Stone ajakirja poolt üheks parimaks elektroonilise muusika plaadiks, on teiste muusikute seas teinud koostööd näiteks Sia ja Elliphantiga, kusjuures teda võib kuulda ka Beyonce aastal 2016 Grammyga pärjatud singlil “Formation”.

Aastas üle saja kontserdi andev bounce-muusika kuninganna on koos oma tantsijatest koosneva tiimiga laiema publikuni toonud maailmakuulsaks saanud tantsuliigutused. Näiteks palju kõneainet pakkunud twerkimine, mille muutis tõeliselt populaarseks Miley Cyrus. Värvikal artistil on ka oma tõsielusaade Big Freedia Bounces Back, mis jutustab loo kooripoisist, kellest sai räppar.

Rada7.ee
28-05-2018
kell 23:14

Piletimäng: Intsikurmu Festival, 3 lava ja üle 30. artisti

Foto: Aron Urb
3.-4. augustil toimub Põlvas Intsikurmu metsapargis kuuendat korda Intsikurmu muusikafestival, kus astub üles üle kolmekümne artisti meilt ja mujalt.

Kahepäevasel festivalil on juba täna muljetavaldav välisartistide valik: Briti helikunstnik Ghostpoet, USA räppar ja bounce-muusika artist Big Freedia, eklektiline USA multi-instrumentalist Conner Youngblood, Berliinist pärit hip-hop muusika produtsent Suff Daddy koos The Lunch Birds eksperimentaalse orkestriga, elektrooniline audio-visuaalne projekt Oligarkh Moskvast, pop- ja jazzmuusika piire testiv Ungari bänd Mörk, Läti trio Audience Killers ning indie-rock bänd Bucharest, kel ilmus värske album “Budapest”, aga kes on hoopis Tel Avivist.

Kodumaistest muusikutest saab laval näha eri muusikažanride esindajaid: jazzitalent Kadri Voorand koos kitarrist Andre Maakeriga, akustiline duo ILM, indie-bänd Levski, popmuusik Rasmus Rändvee, instrumentaal-abstraktne duo Maarja Nuut & HH, dreampopi ansambel Pia Fraus, armastatud laulja ja laulukirjutaja Mari Jürjens, psühhedeelset folki viljelev Eeter, parmupilli populariseerija Meisterjaan, funk-soul ässad Lexsoul Dancemachine, Eesti üks hinnatumaid ja šarmantsemaid räppareid reket ning Põhjamaade Hirmu ja Genka loodud hiphopi projekt 12EEK Monkey.

Lisaks hoolikalt valitud muusikaprogrammile on festivalile oodata metsapargi maagilisust esiletõstvaid valgus- ja videoinstallatsioone ning kunstitaieseid, maitseküllaste valikutega tänavatoiduala (kiviahjupitsast kalarestorani, taimetoidu- ja veganmenüüdeni) ja lauateenindusega metsarestorane. Nooremale festivalipublikule on mõeldud eraldi programmiga Lastekurmu ala. Sel aastal on festivalifännidele esmakordselt planeeritud kaks telkimisala.

Festivalipassid hinnaga 50 eurot ja päevapiletid hinnaga 35 eurot on müügil Ticketeri keskkonnas kuni 12.06. Kuni 11-aastastele on sissepääs koos pileti ostnud täisealise saatjaga tasuta.

Ühele õnnelikule ja tema kaaslasele on meil hea meel loosida ka festivalilpassid. Loosis osalemine on lihtne, märgi vaid allolevasse vormi oma nimi ja meiliaadress ning nagu ikka - ära ole kade ja räägi loosimisest ka sõbrale, siis on suurem võimalus võita. Loosimise paneme lukku 4. juunil, esmaspäeva pärastlõunal. Head loosiõnne!

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud. Võitja teavitatakse peatselt!
Võitjaga võetakse meili teel ühendust!

Rada7.ee
04-06-2018
kell 15:55

Täname osalemast! See loos on selleks korraks lõppenud.
Seekord osutus võitjaks rego p...

Rada7.ee
11-06-2018
kell 20:07

Intsikurmu Festivalil esineb Islandi elektroonilise muusika lipulaev Kiasmos

Foto: Héðinn Eiríksson
Augusti alguses toimuval Intsikurmu atmosfäärifestivalil astub üles Islandilt pärit duo Kiasmos ehk BAFTA-võitjast helilooja Ólafur Arnaldsi ja elektro-popi meister Janus Rasmusseni ühine projekt.

Ólafur, keda kirjeldatakse sageli kui heliarhitekti, on tuntud ja tunnustatud unikaalsete elektrooniliste helide loomise poolest. Rasmusseniga liidab neid ühine armastus eksperimentaalse muusika vastu.

Möödunud aastal ilmus Kiasmose kauaoodatud album “Blurred”, mille pealt võib leida Briti produtsendi Bonobo ja Saksa elektroonilise muusiku Stimmingu remiksitud palasid.

“Pärast kaheaastast tuuritamist mõjus uue materjali kirjutamine nagu värske algus. Esialgne plaan oli varasemast materjalist midagi tumedamat kirjutada, aga Reykjaviki kevadel oli meie jaoks muud plaanid varuks, sest uus materjal sai tänaseni meie kõige helgem,” kirjeldab Janus Rasmussen.

“Oli suur au, et meie albumi valmimisse andsid remiksidega oma panuse Stimming, kes on üks põhjuseid, miks me sellist laadi muusikat tegema hakkasime; ja Bonobo, keda me oleme kuulanud oma noorusajast peale,” lisab Ólafur Arnalds.

ivo
20-07-2018
kell 15:14

Lexsoul soovitab läheneva esinemise puhul värsket musa: https://www.rada7.ee/artikkel/100603/Nadala-muusikapai-nr-78/

vanaema78
26-07-2018
kell 23:39

ma ei saagi aru kas clap your hands tuleb või ei

ivo
27-07-2018
kell 12:27

ma ei saagi aru kas clap your hands tuleb või ei

Festivali enda info järgi peaks täitsa olemas olema, laupäeval kell 19.00 Intsikurmu laval.

Rada7.ee
31-07-2018
kell 15:08

Aasta muusikasündmuse tiitli võitnud Intsikurmu Festival avalikustas lõpliku programmi

Fotol Antoha MCFotol Antoha MC
Sel reedel ja laupäeval toimub juba kuuendat korda Eesti muusikaettevõtluse 2018 auhinnagalal aasta muusikasündmuse tiitli pälvinud Intsikurmu Festival. Ürgses metsapargis toimuv atmosfäärifestival kutsub külastajaid sisuka programmi, arvukate artistide, kunstiinstallatsioonide, metsarestoranide ja Lastekurmuga.

3.-4. augustil toimuval festivalil astub üles üle kolmekümne artisti meilt ja mujalt. Selleaastase festivali välismaised peaesinejad on Kiasmos, Big Freedia, Ghostpoet, Conner Youngblood, Antoha MC, Suff Daddy & The Lunchbirds ja Clap Your Hands Say Yeah.

Islandilt pärit duo Kiasmos, kelle üks liikmetest, BAFTA-võitjast helilooja Ólafur Arnalds, on täna Islandi üks enim hinnatud ja nõutud esineja. Aastas üle saja kontserdi andev bounce muusika kuninganna Big Freedia häält võib kuulda nii Beyonce kui Drake lauludes ja kes on muuseas koos oma tantsijatest koosneva tiimiga laiema publikuni toonud maailmakuulsaks saanud tantsustiili twerkimine. Briti helikunstnik Ghostpoet, eklektiline USA multi-instrumentalist Conner Youngblood, Berliinist pärit hip-hop muusika produtsent Suff Daddy koos The Lunch Birds eksperimentaalse orkestriga ja esimest korda Baltikumi väisav Clap Your Hands and Say Yeah.

Pere- ja lastesõbralik atmosfäärifestival kutsub kõige nooremaid teist aastast järjest toimuvale eraldi programmiga Lastekurmule, kus saab puhata, mängida, meisterdada, õppida, avastada, ajusid ragistada, teatrit teha ja kontserte kuulata.

Festivalikülastajatele pakuvad maitseelamusi tänavatoiduala ja lauateenindusega metsarestoranid. Mitmed toitlustajad on sel aastal loomas oma eripalgelisi minikurmusid - näiteks populaarne vegantoidu pakkuja Noodle Box üllatab külalisi eriprogrammiga.

Vaimuelamusi annavad lisaks mitmekesisele muusikaprogrammile heli-, valgus- ja videoinstallatsioonid, mida võib leida ürgse metsapargi sügavusest. Varasemast rohkem on oodata tänavakunsti. Mõlemale festivaliõhtule annab lustaka lõpu öödisko.

Esimest korda on võimalus ööbida lisaks tavatelklale ka kõikide mugavustega avarates Glämpingu pop-up hotell telkides.

Päevapiletid, noorte- ja festivalipassid on müügil Ticketeri keskkonnas. Festivali väravad avatakse mõlemal päeval üks tund enne esimese kontserdi algust.


Intsikurmu Festival 2018 programm:

Reede, 3.08

Intsikurmu lava

15.00 12EEK Mokey
19.00 Rasmus Rändvee
21.00 Kiasmos
23.00 Big Freedia
01.00 Maarja Nuut & Ruum

Oru lava

16.00 Rainer Ild
18.00 Bucharest
20.00 Levski
22.15 Jimi Tenor
00.00 Antoha MC
02.00 Onogana

Metsalava

17.00 ILM
20.00 Eeter
22.15 Raul Vaigla Soul of Bass Band
00.00 Mari Jürjens

02.00-04.00 Öödisko: Drummie ja Orav

Laupäev, 4.08

Intsikurmu lava

15.00 Pia Fraus
17.00 Mörk
19.00 Clap Your Hands Say Yeah
21.00 Oligarkh
23.00 Ghostpoet
01.00 Lexsoul Dancemachine

Oru lava

14.00 Steps to Synapse
16.00 Zahir
18.00 Reket
20.00 Sander Mölder: TIKS 071
22.00 Suff Daddy & The Lunchbirds
00.00 Meisterjaan

Metsalava

16.00 Inger
18.00 Audience Killers
20.00 Conner Youngblood
22.00 Kadri Voorand ja Andre Maaker
00.00 Jarek Kasar ja Olavi Ruitlane

02.00-04.00 Öödisko: Tiks ja Contours (Rhythm Section/ NTS Radio)

vanaema78
05-08-2018
kell 02:08

ma vist väga ei vaibinud seda teemat, veganburx ja craft beer kõvaks ei aja.
cyhsy livega rikkusin mingi lapsepõlve mälestuse ka ära, kas mina või alec on vanaks jäänud, dra küll on mul vaja ronida igalepoole. puhtalt isiklik traagika.

eraldi pikema randi võiks lapsevanematele ja peresõbraliku festivali korraldajatele pidada, kuidas oma imikute kõrvu natuke kaitsta. ma ei või rsk.