16-08-2018 kuni 18-08-2018 Weekend Festival Baltic 2018

Rada7.ee
11-12-2017
kell 20:59
Kes:
Afrojack
Axwell/\Ingrosso
David Guetta
Hardwell
Kygo
Post Malone
The Prodigy
A boogie wit da hoodie
Alan Walker
Desiigner
Don Diablo
Galantis
KSHMR
Oliver Heldens
R3hab
Suicideboys
ZHU
5miinust
AC Slater
Andy C
AROP
Big Shaq
Bombossa Brothers
Brennan Heart
Brooks
Coverk x Byte
Erkki Sarapuu
Gorgon City
Headhunterz
Inna
Kermo Hert
Kert Klaus
LEMAITRE
Lemon Fight
Madison Mars
Malaa
Marek Talivere
Martin Jensen
Martin Solveig
Moksi
Netsky
Proteus
Púr Múdd
Puusepp & Aljaste
RÄMMAR DJ’S
Relanex
Sander Valge & Siim Taba
Sigma
Slushii
Swanky tunes
Syn Cole
The Second Level
Tujamo
Tungevaag & Raaban
Wateva
YBN Nahmir
Kus:
Pärnu rand, Pärnu
Millal:
16-08-2018
Lõpp:
18-08-2018
Lisainfo:
Pileteid saab osta weekendbaltic.com ja piletilevi.ee vahendusel.
Kes tulevad?
Rada7.ee
11-12-2017
kell 21:04

Weekend Festival Baltic avalikustas kuupäevad ja alustab pimemüüki


Tänavu augustis Pärnu rannas kolmandat korda toimunud Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic avalikustas tänavuse festivali aftermovie, milles tehti ühtlasi teatavaks ka 2018. aasta toimumiskoht ja kuupäevad. Samas alustab festival kuni aasta lõpuni kestva pimemüügiga, mille vältel saavad tulihingelisemad fännid osta 3-päeva passi hinnaga vaid 75 eurot. Esimese nädala vältel 11.-17. detsembrini on müük eksklusiivselt Tele2 klientidele vastava koodi olemasolul.

Järgmise aasta Weekend Festival Baltic toimub traditsiooniliselt Pärnu rannas, kuid mõnevõrra on muutunud festivali kuupäevad - 16.-18. august.

Festivali üks omanikest Hardi Loog lausus, et igal aastal on festivalifännid küsinud pileteid juba detsembris, et neid siis jõulukingitustena kasutada. "Tänavu me selle võimaluse anname ja vaid kuni aastalõpuni pakume 3-päeva passi uskumatult soodsa hinnaga 75 eurot (+ teenustasud)," lausus Loog. "Esimesed esinejad teeme teavaks jaanuari lõpus ning siis algab ka tavapärane piletite avalik müük."

Rada7.ee
29-01-2018
kell 09:54

David Guetta ja Afrojack esinevad Weekend Festival Balticul


Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic toimub tänavu 16.-18.augustini Pärnu rannas. Suvises Pärnus esinevad DAVID GUETTA (FRA), kelle varamusse kuuluvad muuhulgas superhitid "Titanium", "When Love Takes Over", "Without You"; Hollandi tantsumuusika raskekaallaased AFROJACK ja OLIVER HELDENS; USA päritolu rapduo $UICIDEBOY$, eestlaste poolt palavalt armastatud SIGMA; looga "Mans Not Hot" komeedina muusikamaailma tippu tõusnud BIG SHAQ; üks dubstepi tõusvamaid tähti SLUSHII ning Vene tantsumuusika üks suurimaid artiste SWANKY TUNES.

Superfestival Weekend Festival Baltic on teinud mõningaid muudatusi: muutunud on festivali kuupäevad, mis on liikunud nüüd augustikuu keskele ning lisaks on toimunud oluline muudatus festivaliala peasissepääsu osas, mis paikneb nüüd Hedon Spa juures. Ka tänavu pakub festival külastajaile lisaks mitmel laval rikkalikule programmile palju muid atraktsioone festivalialal, samuti ei puudu välisündmusele omane telkla koos ülipopulaarsete VIP majakestega. Eelmisel aastal festivaliplatsil olnud kolm lava saavad tänavu lisa - kokku esinevad artistid neljal massiivse produktsiooniga varustatud laval.

Järgmised esinejad avalikustatakse 5. veebruaril.

Eelregistreerimine festivalipassi ostmiseks on juba alanud aadressilwww.weekendbaltic.com. Eelregistreerimine annab võimaluse osta eelmüügi käigus perioodil 31.jaanuar-5.veebruar 3päeva festivalipass soodushinnaga 105 EUR+vahendustasud (norm 115 EUR). Festivalipiletite avalik müük algab 6. veebruaril kell 10.00

Rada7.ee
05-02-2018
kell 23:02

Võimsaim Weekend Festival Baltic läbi aastate: Pärnusse saabuvad ka Post Malone, Kygo ja Alan Walker

Post Malone. Foto: Timothy SaccentiPost Malone. Foto: Timothy Saccenti
Weekend Festival Baltic avalikustab järgmised maailmakuulsad artistid läbi ajaloo võimsaima Baltikumi festivali esinejatenimistus.

Esinemise Pärnusse kinnitas hetkel raadiote üks mängituim artist Post Malone, kelle hitt "Rockstar" kerkis edetabelite esikohale muuhulgas USA-s, Austraalias, Kanadas, Portugalis, Iirimaal, Uus-Meremaal, Rootsis, Soomes. Lisaks kinnitati esinejate hulka Norra päritolu Kygo, kellel sel kuul ilmus koostöös ansambliga OneRepublic uus singel "Stranger Things". Festivalil esinevad ka Alan Walker, kelle aastatetagune debüütsingel "Faded" on tänaseks päevaks müünud end plaatinanormi jagu rohkem kui kümnes riigis ja kelle tuurid lähevad vaid väljamüüdud saalidele; aasta-aastalt fännide poolt festivalile soovitud Rootsi duo Galantis, kellel on Spotify keskkonnas igakuiselt rohkem kui 11 miljonit kuulamist; hardstyle'i fännide suur lemmik Headhunterz, eestlaste südametesse end kirjutanud Tungevaag & Raaban; electro-house'i pakkuv Tujamo Saksamaalt ning R3hab ja Moksi Hollandist.

Festivali asutaja ja üks omanikest Hardi Loog lausus esinejatenimistut kommenteerides, et tulemas on läbi aegade võimsaim Weekend Festival Pärnus. "Post Malone on selle suve festivalide nõutuim artist ning läbirääkimised Kygo võimaliku esinemise üle on kestnud aastaid, see kokku on meie jaoks väga suur töövõit. Kui siia lisada eelnevalt väljaöeldud David Guetta, Afrojack ja paljud teised, siis juba see moodustab kokku väga esindusliku festivali," lausus Loog. "Ja ärme unusta, et me ei ole veel kaugeltki pooli artiste avalikustanud."

Eelnevalt on festival 16.-18. augustiks kinnitanud järgnevad artistid: David Guetta, Afrojack, Oliver Heldens, Sigma, $uicideboy$, Big Shaq, Slushii ja Swanky Tunes.

Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic pakub külastajatele lisaks mitmel laval rikkalikule programmile palju muid atraktsioone, samuti ei puudu välisündmusele omane telkla. Kaunisse Pärnu randa paigaldatakse 4 lava, kus kolme päeva jooksul astub üles 60-70 artisti.

Piletite avalik müük festivalile algab homme kell 10.00 www.weekendbaltic.com ning Piletilevi müügipunktides.

Rada7.ee
28-02-2018
kell 21:56

Weekend Festival Baltic kinnitas esinejate hulka Axwell/\Ingrosso ja Netsky


16.-18. augustini toimuva Baltikumi suurima festivali Weekend Festival Balticu esinejatenimistusse lisandus Rootsi superduo Axwell/\Ingrosso, kelle lugu "Dreamer" on hetkel raadiote üks mängitumaid lugusid.

Nimekirja lisandus ka eelmisel nädalal Eestis võimsa etteaste teinud ja eestlaste poolt palavalt armastatud Netsky; pikkisilmi oodatud legendaarne Martin Solveig; USAst lisandusid hiphop sensatsioon A boogie wit da hoodie ja bass/house muusikasõprade rõõmuks AC Slater ning kodumaised Bombossa Brothers, Arop ja 5miinust.

Rada7.ee
23-04-2018
kell 09:33

Weekend Festival kinnitas viimase peaesineja - The Prodigy!


Tänavu 16.-18. augustini Pärnu rannas toimuv Weekend Festival Baltic kinnitas viimase peaesinejana üle maailma rohkem kui 30 miljonit albumit müünud tantsumuusikazanri läbi aegade ühe olulisima grupi - The Prodigy. Lisaks kinnitati esinejate hulka ka Zhu, Andy C, Brennan Heart, Malaa, Lemon Fight, Madison Mars, Syn Cole, Lemaitre, Púr Múdd, Rämmar dj, Andres Puusepp & Andres Aljaste ning Relanex

The Prodigy on olnud juba pea kolm aastakümmet maailma tantsumuusika teerajaja ja kultusbänd. 1990. aastate alguses Essexis alguse saanud grupi edu tuli kohe esimese albumiga "Experience", mis müüs end kiiresti täis plaatinanormi. Albumilt pärinevad singlid "Charly", "Everybody in the Place", "Fire" / "Jericho", "Out of Space" tõusid kõik Briti singlitabeli 12 parema hulka. Albumi "Music for the Jilted Generation" võtsid kriitikud vastu suhteliselt leigelt, kuid müügiedu oli suurepärane - album kerkis Briti tabelis kõrgeimale positsioonile ning esikümnesse paljudes riikides, muuhulgas Austraalias ja Uus-Meremaal.

Suurim läbilöök saabus The Prodigy jaoks albumiga "The Fat of the Land", mis vallutas müügitabelite esikohad nii Uk-s kui ka USA-s. Albumi hittsinglid "Firestarter", "Breathe", "Smack My Bitch Up" mõjusid toona kui sõõm värsket õhku ja mõjuvad väga aktuaalsetena ka täna.

Prodigyt on tituleeritud kui ravemuusika ristiisa ("godfather of rave"). Koos ansamblitega the Chemical Brothers ja Fatboy Slim loetakse Prodigyt ka big beat zanri pioneerideks. The Prodigy on võitnud hulgaliselt auhindu, muuhulgas kaks Brit Awardsi, kolm MTV Video Music Awardsi, kaks Kerrang! Awardsi, viis MTV Europe Music Awardsi.

Eelnevalt on festival 16.-18. augustiks kinnitanud järgnevad artistid: 5miinust, A boogie wit da hoodie, AC Slater, Afrojack, Alan Walker, Arop, Axwell/\Ingrosso, Big Shaq, Bombossa Brothers, Brooks, David Guetta, Desiigner, Don Diablo, Galantis, Hardwell, Headhunterz, Kert Klaus, Kygo, Martin Jensen, Martin Solveig, Moksi, Netsky, Oliver Heldens, Post Malone, Proteus, R3hab, Sigma, Slushii, $uicideboy$, Swanky Tunes, The Second Level, Tujamo, Tungevaag & Raaban ja Ynb Nahmir. Uued esinejad tehakse teatavaks juba 30. aprillil.

Baltikumi suurim festival Weekend Festival Baltic pakub külastajatele lisaks mitmel laval rikkalikule programmile palju muid atraktsioone, samuti ei puudu välisündmusele omane telkla. Kaunisse Pärnu randa paigaldatakse 4 lava, kus kolme päeva jooksul astub üles üle 70 artisti.
Piletid festivalile on müügil aadressilwww.weekendbaltic.com ning Piletilevi müügipunktides.

elsewhere
23-04-2018
kell 11:46

Prodigy bändiliikmete kommenaaridest on saanud viimasel ajal lugeda, et nad mängivad kuhu iganes neid kutsutakse. Igatahes ei oleks osanud oodata, et nad esinevad sellel aastal Positivusel ja Weekendil.
Weekendil saab olema päris huvitav kokkupõrge. anti-EDM bänd totaalsel EDM festivalil. Internetis näeb juba huvitavaid kommentaare.. "Kas me Martin Garrixit ei näegi?" , "Miks Weekend nüüd Hip-Hop festivaliks muutus?". Tundub, et nad on nooremale edm festivali külastajale juba üsna võõraks muutunud.

BlackSmoke
23-04-2018
kell 19:28

Positivusest saan veel aru, seal ju esinenud näiteks Moby ja Basement Jaxx. Natuke silmakirjalik on küll et tüübid on nõus sellisel palaganil osalema, ise samal ajal usb dj-eid maha tehes. Loodan et prodigy ei muutu täitsa scooteriks, kes igal aastal Eestis käib ja nüüd oma livedega jaanituledele jõudnud.

tempo
23-04-2018
kell 20:50

Milleks kohe jaanituledele,on ju ka Hauka laat,romuringid,nostalgiapäevad,linnahalli katus....

elsewhere
23-04-2018
kell 20:58

@blacksmoke ju siis on hea € . eks peab ikkagi ju selle peale ka mõtlema. kauaks enam lavajaksu jätkub.
mõnes mõttes ju tore, et edm poistele, tüdrukutele miskit paremat ka kõrvu lastakse. tuut--tut-tut-tuut garrix jääb tulemata vist. kahju neist.