18-11-2017 Hardi Volmer 60 juubel "Singer Vinger ja Sõbrad"

Kes:
Singer Vinger
Kus:
Vaba Lava, Tallinn
Millal:
18-11-2017
Lisainfo:
Osta pilet: https://www.311.ee/hardi-volmer-pilet
Kes tulevad?
Lisas: Rada7.ee 31-10-2017 kell 12:17
Rada7.ee
31-10-2017
kell 12:18

Laulja ning filmimees Hardi Volmer tähistab oma 60. juubelit suurejoonelise kontserdiga


Ansambli Singer Vinger solistil ja filmimehel Hardi Volmeril täitub novembris 60. eluaasta ning seda tähistamaks korraldab bänd 18. novembril Vaba Laval ühe võimsa kontserdi koos heade sõprade ja erikülalistega.

Hardi Volmer on poole oma elust pühendanud ansamblile Singer Vinger ning nüüd tähistatakse üheskoos mehe suurejoonelist juubelit. “Aastate jooksul on olnud rõõm ja au esineda ja koostööd teha mitmete fantastiliselt andekate inimestega ning veelgi suurem rõõm on selle üle, et paljud neist koos Singer Vingeriga ka minu juubelipeol üles astuvad,” sõnab sünnipäevalaps. Erikülalistena on Vaba Laval toimuval kontserdil esinemas lisaks Singer Vingerile veel Riho Sibul, Vaiko Eplik, Marten Kuningas, Genka, Elina Born, Ott Lepland, Liisi Koikson, Jaan Pehk, Priit Volmer, Rene Soom, Peeter Kaljumäe, Joseph Miettinen.

“Usun, et nii värvikalt kontserdilt saavad elamuse kõik – nii lavalolijad kui ka loomulikult kuulajad. Kui tihti me ikka bändiga selliseid tähtsaid külalisi laval võõrustada same. Ootan teid kõiki oma sünnipäevale,” kutsub Hardi.