09-12-2017 Jazzanova Live feat. Paul Randolph

Rada7.ee
17-10-2017
kell 11:42
Kes:
Jazzanova feat. Paul Randolph (US/DE)
DJ Daniel W. Best (DE)
Kus:
Sinilind, Tallinn
Millal:
09-12-2017
Palju:
25/30/40
Lisainfo:
Esmakordselt Tallinnas!
Meil on au ja rõõm ja uhke tunne teatavaks teha, et laupäeval, 9. detsembril 2017 esineb esimest korda Tallinnas, Sinilinnu laval suurepärane Jazzanova live feat. Paul Randolph!

Soojendamas:
DJ Daniel W. Best (Berlin)

Uksed: 21:00 / Kontserdi algus: 23.00

Limiteeritud arv eelmüügipileteid on müügil GateMe´s https://gateme.com/event/84994/

Eelmüügipiletid: 25/30/40 euri
NB! Kohtade arv on väga piiratud!

https://www.facebook.com/jazzanova
https://soundcloud.com/jazzanova
http://www.jazzanova.com

Jazzanova on eklektiline Saksa-USA kollektiiv, kes on tegutsenud edukalt juba üle 15 aasta, produtseerides, komponeerides, arranžeerides, remiksides ja DJ´dena esinedes. Võib kindlalt väita, et nad on mõjutanud tänapäeva muusikamaailma nii läbi klubide, stuudiote, lavade, raadioeetri kui plaadifirma Sonar Kollektiv´iga. Jazzanovalt on ilmunud kolm albumit: “In Between”, “Of All The Things” ja “Funkhaus Studios Sessions” ning ridamisi singleid, EP’sid, remikse ja kogumikke. Kui keegi paluks kirjeldada Jazzanova muusikat viie sõnaga, siis oleks need: nu-džäss, chill-out, hauss, ladinapärane ja meloodiline.

Kontserti toetavad Tallinna Goethe Instituut, Soundhouse ja Kalev Spa Hotell
Kes tulevad?
EL84
17-10-2017
kell 14:01

Mis vahe nendel piletitel on?

ivo
17-10-2017
kell 14:40

Ei ole korraldaja, aga tundub, et kiiremale soodsam lihtsalt. Mis eraldatust seal Sinilinnus ikka teha saab.

EL84
17-10-2017
kell 15:56

Nojah, seda oleks isegi arvanud, aga hetkel on võimalik pileteid osta kõige kolme hinnaga.

ivo
18-10-2017
kell 11:01

Pakun, et gate.me värk. Meenuks kuskilt midagi sarnast mingi muu asjaga.

ivo
18-10-2017
kell 13:06

Korraldaja kinnitus ka, et GateMe süsteem ja võib julgelt valida võimaliku soodsaima.

Rada7.ee
05-12-2017
kell 12:29

Jazzanova sel laupäeval Sinilinnus


Üheksaliikmeline Jazzanova esineb 9. detsembril Sinilinnus (Uus 3) ning annab esmakordselt Tallinnas kontserdi. Uksed avatakse kell 21:00. Soojendusesinejaks on DJ Daniel W. Best ning Jazzanova alustab kell 23:00. Kontserdile järgneb afterparty, kus muusikat mängivad Heidy Purga, Widenski ja Paap.

Jazzanova ei ole ainult bänd, artistigrupp, produtsent või dj, pigem kõik need eelpoolnimetatud. Jazzanova mõju nüüdisaegse tantsulise, nu-jazz muusika kujunemisel on väga raske mõõta, aga see mõju on olnud suur. Rohkem kui viieteistaastase tegutsemise jooksul on Jazzanova loonud, remiksinud, oma muusikat dj-na levitanud. Nende muusika kõlab kõikjal: live-kontsertidel, raadios, klubides, kohvikutes jm. Jazzanova toetab muusikat ja teisi artiste ning nende loomingut oma plaadifirmaga Sonar Kollektiv.

Jazzanova alustas oma tegevust 1995. aastal, ent suure läbimurde saavutas kaks aastat hiljem, kui muusikagurmaanide iidol Gilles Peterson mängis nende debüütsinglit "Fedime's Flight” oma BBC raadiosaates. Sealt edasi tulid juba remiksisoovid 4hero, Koop, Ursula Rucker, United Future Organization, Ian Pooley lugudele ning 2002. a ilmus Jazzanova esimene album "In Between” (Jazzanova Compost Records). Jazzanova sai kiita nii kriitikutelt, publikult kui teistelt muusikutelt, sest järgnesid koostööprojektid Lenny Kravitzi, Commoni, Calexico, Masters At Worki ja teistega. Loogilise jätkuna ilmus 2008. a Jazzanova teine album “Of All the Things” Universal Musicu alt. Album mitte ei avanud nende muusikas uusi suundi, vaid paljastas ka koostöö vokalisti ja bassimängija Paul Randolphiga – Detroiti skene veteraniga, kes oli teinud varasemalt koostööd selliste elektroonilise tantsumuusika tõeliste pioneeridega nagu Carl Craig ja Moodyman.

Lisaks paljudele koostööprojektidele, dj-mängudele, stuudiotööle, plaadifirma väljalasetele, kontsertidele nii väiksemates kohtades kui prestiižikamatel festivalidel, andis Jazzanova 2012.a välja oma seni viimase albumi “Jazzanova With Band And Paul Randolph - Funkhaus Studio Sessions”. (Hetkel lindistavad nad oma uue, peatselt ilmuva albumi materjali.)

Jazzanova on jätkanud oma mitmekülgset tegevust kuni tänaseni ning saavad oma missiooniga – edastada oma publikuni vaid väga head muusikat – suurepäraselt hakkama!

9.detsembril avab Sinilind ukse 21:00. (Uus tn 3)
Soojendusesinejana astub ülesse DJ Daniel W. Best (Berliin), live-kontsert algab 23:00
Kontserdi järelpidu algab kell 00:30, kus esinevad Heidy Purga, Paap ja Widenski. Kontserdikülastajatele on järelpidu tasuta, teistele 10 eurot.

Limiteeritud hulk kontserdipileteid on eelmüügis GateMes ja Piletilevis hinnaga 30 eurot ja 40 eurot. Vabade kohtade olemasolul on kohapeal pileti hind 40 eurot.