Kuula: Orelipoiss "Sünnipäev"

14-10-2017 Isola / Mind Against (Afterlife, IT)

Rada7.ee
09-10-2017
kell 22:12
Kes:
Mind Against (IT)
Artur Lääts
Katja Adrikova
Ken-Eerik Kannike
Kus:
HALL, Tallinn
Millal:
14-10-2017
Lisainfo:
https://soundcloud.com/mindagainst
https://soundcloud.com/afterlifeofc
https://www.youtube.com/watch?v=yB3ug2jRFy0&feature=share
https://www.youtube.com/watch?v=znMAloaLn3s

Doors open at 22:00

Tickets:
10 eur untill midnight 14.10
15 euro after
Kes tulevad?
Rada7.ee
09-10-2017
kell 22:14

Pidudesari Isola tuleb taas 14. oktoobril, peaesinejaks Mind Against (IT)


Helilisi, ruumilisi, hingelisi ja visuaalseid elamusi pakkuv pidudesari Isola avab neljandat korda uksed 14. oktoobril klubis Hall, kui peaesinejana on kohal Itaalia päritolu tantsupõrandate valvurid Mind Against.

Isola on 2016. aasta lõpus alustatud pidudesari, mis maandus koheselt kohaliku klubiskene südamesse, pakkudes kõike, mida ühelt terviklikult peolt oodata. Hoolikalt valitud toimumispaigad, läbimõeldud ruumikujundus, sõbralik õhkkond, performatiivsed elemendid ning muidugi muusika. Varasemalt on Isola peaesinejatena üles astunud Abdulla Rashim (SE) ja SNTS (DE).

Seekordne toimumispaik on techno-klubi Hall, mille eestvedajad Elena Natale ja Hugo Murutar on ka Isola algatajad. Septembri alguses avatud uus undergroundi meka asub Noblessneri piirkonnas kunagises Balti Laevaremonditehase klubiruumis. Lühikese tegutsemisaja jooksul on seal juba esinenud Sigha (UK), Dasha Rush (DE), I Hate Models (FR) ning Mürgi ja Halli residendid, kellest Artur Lääts ja Katja Adrikova astuvad üles ka 14. oktoobril.

Mind Against on Itaalia päritolu, Berliinis resideeruv IDM’i, hausi ja techno duo, kes kindlustasid oma koha maailma elektroonilise muusika väljal kolme EP'ga, väljaandjaks plaadifirma Life and Death. Nende looming kleebib klubilised tantsupõrandale, olles psühhedeelne, kaasahaarav ja endasse tõmbav.

Lisaks muusikale pakuvad visuaalseid ja ruumilisi elamusi Karl-Erik Leik ning René Reinumägi ning toimub tantsuline moeetendus vormide, materjalide, esteetika ja funktsionaalsusega mängivale rõivabrändile Marios.

10€ eelmüügi pileteid on võimalik osta klubist Hall, rattastuudiost Jooks ning lokaalist Tops.