17-02-2018 Kraftwerk 3D

Rada7.ee
03-10-2017
kell 08:59
Kes:
Kraftwerk
Kus:
Saku Suurhall, Tallinn
Millal:
17-02-2018
Palju:
39€
Lisainfo:
Kraftwerk 3D kontsert toimub Tallinnas, Saku Suurhallis 17. veebruaril. Piletid vaatemängulisele show’le tulevad Piletilevisse müügile reedel, 6. oktoobril, hinnaga alates €39.

Kraftwerk - Robots
Kraftwerk - Das Model
Kraftwerk - The Man Machine (live)
Kraftwerk - Radioactivity (live)
Kes tulevad?
Rada7.ee
03-10-2017
kell 08:59

Kraftwerk annab veebruaris Tallinnas 3D kontserdi


17. veebruaril astub Saku Suurhallis üles elektroonilise popmuusika fenomen Kraftwerk. Piletid Kraftwerk 3D kontserdile tulevad Piletilevisse müügile reedel, 6. oktoobril, hinnaga alates €39.

Kraftwerk esindab elektroonilise muusika absoluutset maailma tippklassi. Bänd on tegutsenud alates aastast 1969 ning neid peetakse elektroonilise popmuusika žanri pioneeriks. Juba veebruaris jõuab Kraftwerk Tallinnasse ning annab vaatemängulise 3D kontserdi Saku Suurhallis.

Bändi tegevusele panid alguse kaks toonast klassikalise muusika õpilast – Florian Schneider ja Ralf Hütter. Esimesed kaks albumit, Kraftwerk (1970) ja Kraftwerk 2 (1972) koosnevad peamiselt muusikalisest improvisatsioonidest klassikaliste pillidega (kitarr, bass, trummid, orel, viiul). Kolmas album Ralf und Florian (1973) on kõlapildilt sarnasem tänaseks klassikaliseks saanud Kraftwerki saundile. Rahvusvahelise läbimurde tõi aga bändi neljas kauamängiv Autobahn (1974). Duo investeeris rohkem nii uude stuudiotehnikasse kui ka albumi esitlustuuri. Plaat kõlab elektroonilisemalt kui bändi varasem looming ning oma uudse lähenemisega võitis Kraftwerk juurde palju toetajaid ja fänne.

Tänaseks päevaks on bänd andnud välja kümme albumit, võitnud mitmeid mainekaid muusikaauhindu, sealhulgas ka kaks Grammyt. Kraftwerki live-kontserdid on tõeliselt muljetavaldavad vaatemängud, kus avaldub inimese ja roboti sünergia ning pööratakse tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele. Visuaalsed 3D efektid (mille tarbeks jagatakse publikule kohapeal tasuta 3D prillid) täiustavad elektroonilise muusika poolt saadetud rännakut ideaalselt.

Kraftwerk 3D kontsert toimub Tallinnas, Saku Suurhallis 17. veebruaril. Piletid vaatemängulisele show’le tulevad Piletilevisse müügile reedel, 6. oktoobril, hinnaga alates €39.

Rada7.ee
16-02-2018
kell 10:29

Homme esineb Saku Suurhallis Grammy võitja Kraftwerk


Homme, 17. veebruaril, astub Saku Suurhallis võimsa 3D kontserdiga üles äsja Grammy võitnud Kraftwerk. Piletid on saadaval Piletilevis.

Kraftwerk esindab elektroonilise muusika absoluutset maailma tippklassi. Bänd on tegutsenud alates aastast 1969 ning neid peetakse elektroonilise popmuusika žanri pioneeriks.

Bändi tegevusele panid alguse kaks klassikalise muusika õpilast – Florian Schneider ja Ralf Hütter. Esimesed kaks albumit, "Kraftwerk" (1970) ja "Kraftwerk 2" (1972) koosnevad peamiselt muusikalisest improvisatsioonidest klassikaliste pillidega. Kolmas album "Ralf und Florian" (1973) on kõlapildilt sarnasem tänaseks klassikaliseks saanud Kraftwerki saundile. Rahvusvahelise läbimurde tõi bändi neljas kauamängiv "Autobahn" (1974). Duo investeeris rohkem nii stuudiotehnikasse kui albumi esitlustuuri. Plaat kõlab elektroonilisemalt kui varasem looming ning oma uudse lähenemisega võidetu juurde palju fänne.

Tänaseks päevaks on bänd andnud välja kümme albumit, võitnud mitmeid mainekaid muusikaauhindu ja võidutses ka sel aastal Grammyde jagamisel tantsu- ja elektroonilise muusika kategoorias albumiga "3-D the Catalogue".

Kraftwerki live-kontserdid on tõeliselt muljetavaldavad vaatemängud, kus avaldub inimese ja roboti sünergia ning pööratakse tähelepanu ka kõige väiksematele detailidele. Visuaalsed 3D efektid (mille tarbeks jagatakse publikule kohapeal tasuta 3D prillid) täiustavad elektroonilise muusika poolt saadetud rännakut ideaalselt.

Ajakava:
18.00 uksed
19.00 Kraftwerk 3-D kontsert

waltwalden
17-02-2018
kell 14:03

Kahjuks 2 põrandapiletit üle kui kellelgi huvi, soetatud varakult 39ga. Huvi korral privasse või 53062641

painkiller
18-02-2018
kell 00:35

pole midagi teha, meeldis väga, jah, tegelikult väga palju ei ole muutunud 2004 aasta konsaga, mida viimati nägin, aga nende puhul ei olegi see nii oluline, lemmiklood mõjusid samahästi

ainuke asi, mis veidrana tundus, et poole lugude ajal tundus heli ülivaiksena. man machine, radioactivity ja mõned teised olid korras, aga siis mingite lugude ajal oli kuulda, kuidas inimesed sumisesid