26-02-2018 Katatonia, Heretic's Dream, Egosystema

roman_d
18-09-2017
kell 20:53
Kes:
Katatonia
Heretic's Dream
Egosystema
Kus:
Tapper, Tallinn
Millal:
26-02-2018
Palju:
20/25/30
Lisainfo:
Urban Culture Entertainment ja Damn.Loud esitlevad :
Selle aasta Hard Rock Laager festivali peaesineja, Rootsi melanhoolse progeroki artist Katatonia, naaseb Eestisse! Kontsert toimub 4. detsembril klubis Tapper! Õhtu juhatavad sisse Heretic's Dream ja Egosystema.

Piletid juba müügil Piletilevi ja Circle K Eesti teenindusjaamades üle Eesti. Erikujundusega fännipiletid on müügil kaupluses Stanford Music (Raua 1) ja pubis Woodstock (Tatari 6). Maksta saab ainult sularahas.

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/metal/katatonia-se-support-220946/
Kes tulevad?
Rada7.ee
17-11-2017
kell 11:12

Rootsi progemetali lipulaev Katatonia annab Tallinnas eksklusiivse kontserdi!


Selleaastase Hard Rock Laagri peaesinejaks olnud rootslaste muusikakollektiiv Katatonia väisab Eestit 2017. aastal veel ühe korra, andes 4. detsembril eksklusiivse klubikontserdi klubis Tapper.

Omapärast, liigutavate meloodiatega sisekaemuslikku raskemuusikat esitav bänd on olnud üks Eesti metaliskeene lemmikuid juba kümnendeid. 1991. aastal Stockholmis Jonas Renkse (vokaal) ja Anders Nyström'i (kitarr) poolt asutatud viieliikmeline bänd on aastatega küll erinevaid stiililisi muudatusi läbinud, alustades tahumatuma ja raskemana ning liikudes aina pehmema ja progerokist mõjutatuma helikeele poole, kuid põhiväärtused Katatonia juures on peale 1997. aastat ja stiilipööret ekstreemmetalist eemale samaks jäänud: Renkse vokaal on alati olnud täis tundeküllasust ning bändi kitarripartiid alati teatavat emotsionaalset resonantsi tekitanud.

Oma pika ja eduka karjääri jooksul 10 albumit avaldanud bändi loomingus on muutus, ükskõik kas siis suunaga ette- või tahapoole, alati oluline võtmesõna olnud, ning ka bändi viimane album, 2016. aasta The Fall of Hearts, ei ole selles osas mingiks erandiks. Paljude, kaasaarvatud bändiliikmete endi arvates on The Fall of Hearts eksperimentaalsem ja julgem kui näiteks bändi eelviimane album Dead End Kings (2012) - mis liikus rohkem bändi 2001. aasta albumi Last Fair Deal Gone Down helikeele taasavastamise kursil - jäädes kontseptuaalselt siiski sobivalt rusuvaks, täpselt nagu on olnud ka bändi kogu ülejäänud looming. Kirjeldades 2016. aasta kevadel veel ilmumata albumit, nimetas bänd The Fall of Hearts'i plaadiks mida nad on "alateadlikult alati soovinud üllitada" ning mille puhul nad "pole tagasi hoidnud, vaid seikluslikult nii edasi liikunud kui ka vanu elemente uudsel moel taaskasutanud."

Seda tumedat ja muusikaliselt seikluslikku plaati tulebki bänd 4. detsembril Tapperisse tutvustama, kuigi päris värske materjali kõrval saavad kindlasti esitatud ka vanemad kultushitid. Katatoniat soojendavad kaks moodsat Itaalia rokibändi: Egosystema ja Heretic's Dream.

Bob ja Bobek
02-12-2017
kell 13:31

Bob siin :

Kas on plaanis ka midagi teatada või hoiate üllatuse enne uksest sisenemist ?

ivo
02-12-2017
kell 15:27

Panen siis ise korraldaja asemel info siia ka:

Katatonia kontsert on lükatud edasi 26. veebruariks!

“Meil on väga kahju selle üle, aga me peame teatama, et Katatonia ei saa mängida tulevaid kontserte Eestis, Lätis, Leedus ja Venemaal. Bändi kitarrist Roger viibib hetkel haiglas tõsise selja traumaga ja meie tunneme, et ilma temata me ei saa pakkuda fännidele parimat versiooni Katatoniast kontserdist. Koostöös korraldajatega leidsime võimalust teha uut kontserti Tallinnas 26. veebruaril.”

Katatonia kontsert toimub 26. veebruaril klubis Tapper. Kõik ostetud piletid kehtivad uuel kuupäeval. Juhul kui uus kuupäev ei sobi, saab pileteid tagastada 18.12.2017-ni Piletilevi punktides.

Erikujundusega pileteid saab tagastada pileti ostukohas.

Rada7.ee
23-01-2018
kell 08:20

Torm enne vaikust: Katatonia enne pausi Tallinnas!


Läinud aasta 4. detsembril Eestit taaskordselt külastama pidanud melanhoolse metali kollektiiv Katatonia, kes jättis oma kitarristi Roger Öjerssoni seljavigastuse tõttu ürituse ära, tuleb ja annab kauaoodatud kontserdi 26. veebruaril.

Võimalus praegu Katatoniat lives näha on eriti privilegeeritud, kuna bänd teatas peale Baltikumi ja Venemaa kontsertide edasilükkamist, et need samad muusikaõhtud jäävad viimasteks 2016. aasta albumi The Fall of Hearts tuuritsüklis. Peale neid kontserte läheb Katatonia lühikesele, kuid tähtajatule pausile, mille kestel üritatakse „üle hinnata, mida tulevik bändile võiks tuua“. Tallinn on üks ainult viiest paigast, kus Katatonia veel enne pausile minekut kontserdi annab. Ülejäänud neli toimuvad Riias, Vilniuses, Moskvas ja Peterburis. Ärgitame selles valguses kõiki Eestimaa poegi ja tütreid 26.02.18 kogunema kohalikku rokimekasse Tapper (Pärnu mnt 158), et legende oma silmaga kas veelkordselt või esimest korda ära näha.

Katatoniat soojendavad ikka, nagu algselt plaanis oli, kaks Itaalist pärit ja metalmuusika pehmemat poolt esindavat bändi: Egosystema ja Heretic’s Dream.

Pileti üritusele võib soetada juba täna, sest et neid on piiratud arv ning miks oodata suurt armastusekuud veebruari, et tagada pääs sellele garanteeritult emotsionaalsele kontserdile. Kõik 4.11.17 ära jäänud kontserdile ostetud piletid kehtivad loomulikult ka 26.02 üritusel.

Viva emptiness, viva Katatonia!

evertp
28-02-2018
kell 21:41

Pilte: https://www.facebook.com/pg/we.are.too.damn.loud/photos/?tab=album&album_id=338445039997087