02-09-2017 UMF järelpidu: Carnival Youth (LV) & The Boondocks

Rada7.ee
23-08-2017
kell 11:52
Kes:
Carnival Youth (LV)
The Boondocks
Liisa Lahtmets
Liisa Liksor
Kus:
Erinevate Tubade Klubi, Tallinn
Millal:
02-09-2017
Palju:
8/10
Lisainfo:
Uue Maailma Tänavafestival kutsub järelpeole!

Erinevate Tubade Klubis astuvad üles Läti indie-popi täht Carnival Youth ja Maarjamaa stiilseim indie-rocki kollektiiv The Boondocks. Enne ja pärast bände valivad muusikat Liisa Lahtmets ja Liisa Liksor.

// CARNIVAL YOUTH //
Lätist pärit indie-rocki kollektiiv Carnival Youth on viimaste aastate üks edukamaimaid noorema põlvkonna kollektiive Baltikumis. Läinud aastal võitis bänd Euroopa tähtsaimal uue muusika festivalil Eurosonic Noorderslag The European Border Breakers auhinna ning tuuritab parajasti Euroopas.

Kuula: Carnival Youth - Never Have Enough
https://www.youtube.com/watch?v=KbKV-jCjlaI

// THE BOONDOCKS //
Pärnust pärit Eesti stiilseim indie-rock bänd The Boondocks vallutab pärast teise stuudioalbumi "Thriller" ilmumist Eesti muusikamaastukul üha uusi kõrgusi. Raadio 2-e Aastahitt 2016 teenis plaadi esimene singel "U and Me" 8. koha ning toimetus omastas bändile Aasta Uue Tulija tiitli.
Pärast Tallinn Music Week-il Raadio 2 showcase-il antud ülivõimsat kontserti on bändi sihid veelgi kõrgemad, et ületada publiku ootused uue ja värske materjaliga.

Kuula: The Boondocks - U and Me
https://www.youtube.com/watch?v=CdVxVPcGSkA

//

Vanusepiirang: 18+

Piletid hinnaga 8/10€ müügil Ticketeris.
https://www.ticketer.ee/uue-maailma-tanavafestivali-jarelpidu/
Kes tulevad?
Rada7.ee
01-09-2017
kell 15:25

Läti indie-popi täht Carnival Youth esineb nädalavahetusel Tallinnas


Sel laupäeval esineb Tallinnas, Erinevate Tubade Klubis toimuval Uue Maailma Tänavafestivali järelpeol Läti indie-popi täht Carnival Youth. Lavale astub ka Maarjamaa stiilseimaks indie-rocki kollektiiviks tituleeritud The Boondocks ning enne ja pärast bände loovad plaadimasinate taga meeleolu Liisa Liksor ja Liisa Lahtmets.

Viimati kevadel Tallinnat väisanud lõunanaabrite kollektiiv on hetkel üks edukaim noorema generatsiooni bänd mitte ainult kodumaal, vaid terves Baltikumis. Carnival Youth võitis mullu Euroopa tähtsaimal uue muusika festivalil Eurosonic Noorderslag The European Border Breakers auhinna, tuuritas aasta esimeses pooles Euroopas ning on üles astunud mitmetel nimekatel festivalidel siin- ja sealpool lahte. Kuidas meeldib noormeestele eesti publik? „Meid on Eestis alati soojalt vastu võetud ja see teeb meele rõõmsaks. Samamoodi nagu fännid esiridades, kes sõnu kaasa laulda oskavad. See on lahe!“ sõnavad nad.

Ka The Boondocksil, kes samal õhtul lavale astub, on taskus silmapaistvad tiitlid. Pärnust pärit kollektiivi on tunnustatud mitmetel konkurssidel ja showcase festivalidel. Mullu ilmunud teine kauamängiv „Thriller“ tõi neile Raadio 2 Aastahitil Aasta Uue Tulija tiitli ja viis nad tänavusele Tallinn Music Weekile, kust naasti ühes publiku lemmiku auhinnaga.

Uue Maailma Tänavafestivali järelpeo algus on 22:00 ning pileteid hinnaga 8/10€ on võimalik soetada Ticketeri piletikeskkonnast või kohapealt enne sündmuse algust.