28-07-2017 kuni 29-07-2017 Viljandi Folk Afterparty

Rada7.ee
26-07-2017
kell 22:11
Kes:
Meisterjaan
Silver Sepp
Adeele Sepp
VonKuusk
Heidy Purga
Sander Mölder
Ringo Ringvee
Tarrvi Laamann
Bert On Beats
Erkin Antov
Smaddy
Keshob
San Antonio
Kus:
Ugala, Viljandi
Millal:
28-07-2017
Lõpp:
29-07-2017
Lisainfo:
Viljandi Folk Aterparty toimub kahel päeval- reedel, 28. ja laupäeval, 29. juulil, teatris Ugala!

2 saali- fuajee ja kohvik
õueala

Kavas:
Meister Jaan ja Silver Sepp – Naelapillihullus LIVE!
Adeele Sepp ja VonKuusk LIVE!

DJ!
Heidy Purga (Must Mesi)
Sander Mölder (Tiks)
Ringo Ringvee ja Tarrvi Laamann (Bashment KingzSound)
Bert On Beats (Man Recordings / Main Course)
Erkin Antov (Jazzitup)
Smaddy (Maailmamustrid)
Keshob (Lejal Genes)
San Antonio (Jazzitup)

Toetajad: Värska Vesi ja Jägermeister
Partnerid: Viljandi pärimusmuusika festival ja teater Ugala.

Pilet:
15€ uksel
10€ Folgi passi omanikele
25€ kahe õhtu pilet eelmüügist
Kes tulevad?
Rada7.ee
26-07-2017
kell 22:12

Bert On Beats esitleb Viljandi Folk Afterpartyl uut muusikat

Foto: Peeter ViisimaaFoto: Peeter Viisimaa
Sel aastal Eesti Muusika Ettevõtlusauhindadel parimaks produtsendiks, miksijaks ja masterdajaks tituleeritud Bert Prikenfeld alias Bert On Beats avaldab värske soolomaterjali. Lisaks lähiajal hulgale Critikali nime all miksitud ja osaliselt produtseeritud materjalile (A-Rühm, HU?, 5Miinust, Reket, Liis Lemsalu jpt.) on Bert On Beatsi EP ilmumas 28. juulil ja kannab nime "Global Warning vol.1".

EP pealkiri on sõnamänguline mikstuur globaalsest, nihestunud ning valedes värvides maalitud kliimapildist ja globaalsest bassimuusikast. Global bass on muusika, kus kohtuvad läänest pärinev bassine klubimuusika ja maailmamuusika rütmimustrid. See on ka just see muusikastiil, mida Bert On Beats viimased seitse aastat üliedukalt viljelenud on. Olgu selleks pinnaseks raadiod Venezuelas või Jaapanis, Briti ringhäälingu BBC One ja BBC 1xtra, Fatboy Slim-i, DJ Diplo DJ setid või Tiesto raadiosaade "Club Life”.

“Muusikaliselt on Global Warning vol.1 kokkupanemine minu jaoks üks korralik seiklus. Kogu materjal on küll kuulajale uus, aga siit võib leida ka mõningaid töötlusi mida olen tantsupõrandatel meil ja mujal Euroopa linnades pikalt testinud, ümber teinud, jälle testinud jne. Nüüd panin täiesti uued palad ning pisut uuendatud varasemalt testitud raudvara üheks EPks kokku. Tantsida saab kindlasti. Mõned EP lugudest on juba sõprade poolt mängitud nii Prantsusmaal kui New Yorgis. Sel nädalavahetusel saab kindlasti seda teha Viljandis, Folgi Afterpartyl!” lisab Bert On Beats.

Bert On Beats esitleb oma uut EPd Viljandi Pärimusmuusika Festivali ametlikul järelpeol Ugala Teatris. Lisaks Bert On Beatsile astuvad kahel päeval üles Adeele Sepp ja Von Kuusk, Meister Jaan ja Silver Sepp ühisprojektiga "Naelapillihullus", Heidy Purga, Sander Mölder, Tarrvi Laamann, Ringo Ringvee ning paljud teised.

Lugu "Global Warning Vol.1" EPlt - "Ceremony":