05-09-2017 Live: Úlfur Úlfur (IS)

Rada7.ee
19-07-2017
kell 17:01
Kes:
Úlfur Úlfur (IS)
Kus:
Kultuuriklubi Kelm, Tallinn
Millal:
05-09-2017
Lisainfo:
Tallinn Music Weekil eestlaste südameid võitnud Islandi räpiduo Úlfur Úlfur naaseb sügisel, 5. septembril Tallinnasse, Kultuuriklubi Kelmi.

Kuula:
Úlfur Úlfur - Tarantúlur
https://www.youtube.com/watch?v=1tJlS64S_-A
Kes tulevad?
Rada7.ee
05-09-2017
kell 16:56

Islandi sensatsiooniline räpiduo Úlfur Úlfur esineb täna Tallinnas


Tänavusel Tallinn Music Weekil muusikasõprade ja -kriitikute südameid võitnud Úlfur Úlfur tuuritab sel sügisel esmakordselt Euroopas. Septembris aset leidev tuur saab täna õhtul alguse Tallinnast, Kultuuriklubi Kelmist.

Úlfur Úlfur (eesti keeles "Hunt Hunt") on viimase aja üks kõrgeima lennuga kollektiive tule ja jää saarelt. Paariaastase tegutsemisaja jooksul on nad välja andnud kaks täispikka albumit ja võitnud nii muusikaauhindu kui kohalike ja välismaalaste südameid. Terve suve kodumaal tuuritanud kollektiiv on täna tagasi Tallinnas ning ootab kontserti väga. “Meil oli kevadel Tallinnas väga tore. Tallinn ühes vanalinnaga on kaunis ning ootame väga, et siin taas esineda,“ sõnavad noorhärrad.

Hundipoisid mõtlevad kastist välja, pakatavad laval energiast ning haaravad publiku kaasa juba esimeste biitidega. Olgugi, et nad räpivad emakeeles, pole see neile piire ette seadnud, vaid vastupidi – nad esinenud mitmetel olulistel showcase festivalidel Euroopas ning peavad islandi keeles esinemist sama oluliseks kui lavalist karismat. Úlfur Úlfur lubab, et tänasel kontserdil kuuleb palju head muusikat, kuhu vahele kuuleb ka nalja, kaks. “Nalju saab kuulda kehvas inglise keeles, aga lubame, et need on head!“ lisavad nad muheledes.
Kultuuriklubi Kelm (Vene tn 33) avab külastajatele uksed 20:00. Kontserdipileteid on võimalik soetada Ticketeri piletikeskkonnast või kohapealt enne sündmuse algust.

ivo
05-09-2017
kell 17:15

Soovitan. Ma neist troopilisema remiksi hammustasin TMW ajal, kui nad Botaanikaaias esinesid, väga hästi nõksus.

helbeke
17-09-2017
kell 16:39

https://youtu.be/kMRkxidQO-M