29-12-2017 Karl-Erik Taukar Saku Suurhallis

Rada7.ee
05-06-2017
kell 08:42
Kes:
Karl-Erik Taukar
Ivo Linna
Stig Rästa
Liis Lemsalu
Daniel Levi Bänd
Kus:
Saku Suurhall, Tallinn
Millal:
29-12-2017
Lisainfo:
Piletid Karl-Erik Taukari elu suurimale kontserdile on nüüd müügil Piletilevi internetipoes, Piletilevi müügipunktides, Circle K teenindusjaamades ja Selverites üle Eesti.

http://www.piletilevi.ee/est/piletid/kogupere/muusika-ja-teater/karl-erik-taukar-elu-suurim-kontsert-2912-217896/
Kes tulevad?
Rada7.ee
05-06-2017
kell 08:46

Karl-Erik Taukar annab aasta viimasel reedel Saku Suurhalli laval oma karjääri seni suurima kontserdi

Selle aasta viimasel reedel, 29. detsembril astub Saku Suurhalli lavale oma karjääri seni suurima kontserdiga Eesti üks populaarsemaid artiste Karl-Erik Taukar.Karl-Erik Taukari show toimub koostöös kontserdikorraldusfirmaga Live Nation Estonia. "Esmakordne võimalus teha areeni tasemel produktsiooni Eesti artisti soolokontserdile tuli meil ette ansambliga Ewert and The Two Dragons, kelle ülesastumine Suurhallis eelmisel aastal osutus väga edukaks. See pani kohe mõtted liikuma ka tuleviku suunas. Seekord on Taukari showga plaanis viia tehniliselt poolelt asjad veelgi kaugemale ning tulla välja mitme huvitava erilahendusega. Töötame suure tiimiga selle nimel, et pakkuda Sulle ning mitmetuhandelisele publikule selle aasta lõpus maailmatasemel meelelahutust," kirjutab Live Nation Estonia.Raadio Sky Plus muusikajuhi Vaido Panneli sõnul on omal imelisel moel Saku Suurhalli lava muutunud Eesti artistide jaoks üheks karjääri edukuse verstapostiks. “Karl-Erik Taukari jõudmine Suurhalli on asjade loomulik kulgemine, sest väiksemate lavade ees on fännid tervitanud teda juba mitu ringi. Teades Karl-Erikut olen kindel, et ta võtab seda väljakutset väga tõsiselt ja seal näeme, mis teda motiveerib, miks ta seda teeb ja miks teda nii kõrgelt hinnatakse. See kontsert saab olema võimas ja väärikas lõpp tänavusele Eesti popmuusika aastale,” ütles Pannel.Peale “Eesti otsib Superstaari” saates osalemist on Karl-Erik Taukarist saanud hetke üks populaarsemaid artiste Eestis. Ta on avaldanud kaks stuudioalbumit ning võitnud kokku viis Eesti Muusikaauhinda kategooriates “Aasta Meesartist”, “Aasta Popalbum” ja “Aasta Album”. Karl-Erik Taukari kontserdil Saku Suurhallis tulevad esitusele kõik laulja tuntumad palad. Lisaks on varuks ka mitmeid üllatusi. “Võimalust midagi nii suurt teha ei tule iga päev ette. Sellest saab kahtluseta minu ja mu bändi seni suurim kontsert igas mõttes. Oleme esinenud paljudes Eesti paikades, kuid kaht identset kontserti pole senini andnud. Ka 29. detsembri õhtu Saku Suurhallis saab olema väga erakordne!” lausus muusik.

Kuu lõpuni maksab pilet vaid 25 eurot. Müügil ka fännitsooni pääsmed, premium-istekoha piletid ning Meet & Greet paketid.

ozzzy
05-06-2017
kell 20:18

Nii andekas suudab kindlasti tuhat inimest kohale meelitada???? kui niipalju tuttavaid jatkub.

kcx
05-06-2017
kell 20:24

[q kui niipalju tuttavaid jatkub.

ilmselt tuttavaid jätkub nii palju aga kõik tahavad +1 olla

Rada7.ee
30-11-2017
kell 15:11

Karl-Erik Taukar avalikustab Saku Suurhalli kontserdi külalisesinejad

Foto: Mart VaresFoto: Mart Vares
Juba vähem kui kuu aja pärast, 29. detsembril, annab Karl-Erik Taukar oma bändiga elu seni suurima kontserdi Saku Suurhallis. Tänaseks on selgunud ka kontserdi külalisesinejad. Piletid kontserdile on müügil Piletilevis.

Selle aasta viimasel reedel, 29. detsembril, astub Saku Suurhalli lavale oma karjääri seni suurima kontserdiga Eesti üks populaarsemaid artiste Karl-Erik Taukar. Täna kuulutas ta välja need artistid, kes temaga sel tähtsal sündmusel lava jagavad. Nendeks on Ivo Linna, Stig Rästa, Liis Lemsalu ja Daniel Levi Bänd.

“Külaliste nimekirja vaadates läheb ausalt öeldes suu heameelest muigele,” räägib Karl-Erik ise. “Rõõmuga räägiksin neist kõigist pikalt ja laialt, kuid püüan teha lühidalt. Stig Rästaga on mul olnud au koos toimetada sellest ajast saadik, kui ilmus Stigi kirjutatud debüütsingel “Seitsme tuule poole”. Tema osalus Suurhalli kontserdil on igas mõttes märgiline. Liis Lemsaluga oleme koos kaasa teinud paljudes teleprojektides, kuid tema versiooni loost “Kell kuus” pole õnnestunud ühel laval koos esitada. Nüüd Suurhallis saab see teoks!”

“Daniel Levi ja tema bänd on minu meelest üks värskemaid ja kihvtimaid kooslusi meie muusikaskenes,” ütleb Karl-Erik. “Just nemad külalisteks kutsuda oli kogu meie bändi ühine otsus. Ja muidugi Ivo Linna – artist, kellelt on sihilikult või enselegi teadmata šnitti võtnud terve põlvkond lauljaid. Ka mina olen tema muusikaga üles kasvanud ja tõsiasi, et Ivo meiega Suurhallis lavale astub, on erakordne!”

tempo
30-11-2017
kell 16:56

Tundub,et piletimüük na nadi,et peab hunniku külalisesinejaid kaasama! Põhja Tallinn võtke ikka ka!