19-05-2017 LIVE: Edmund Hõbe, Boys Will Be Boys [LV], Huminoita [FIN]

Rada7.ee
18-05-2017
kell 20:14
Kes:
Edmund Hõbe
Boys Will Be Boys (LV)
Huminoita (FIN)
Kus:
Kultuuriklubi Kelm, Tallinn
Millal:
19-05-2017
Palju:
3
Lisainfo:
Sel reedel astuvad Kelmis lavalaudadele kolm eriilmelist ning erinevates žanrides seiklevat kollektiivi.

Enda värsket kauamängivat esitleb multiinstrumentalist ja helilooja Edmund Hõbe, samuti toob plaadiesitlustuur Eestisse 80ndate popilainetes seilava Boys Will Be Boys Lätist ning õhtul astub üles ka psühedeelset blues-rocki viljelev Huminoita.

EDMUND HÕBE
---
Edmund Hõbe on Põlva juurtega muusik ja multi-instrumentalist, kes kasutab rock-muusika instrumente nagu kitarr ja trummid mitterokilike kõlade esitamiseks, lisades kõlavärve nii klassikaliste minimalistide ansamblitest kui ka avangardjazzilikke improvisatsioone ja kasutades analoogsüntesaatoreid ja elektriliselt moonutatud puhkpille.

Kuula: https://soundcloud.com/edmundhobe


HUMINOITA
---
The crackles of ice. The sighs of a warm hearth. The raging rhythms of an ocean. All these describe the soundscape of the Finnish band Huminoita.

What could be more fitting for a band coming from the North, where the night is lit by stars and the mystical dance of aurora borealis. Huminoita continues the journey of its refreshing debut album with their newest space odyssey: All is Two.

Kuula: https://www.youtube.com/watch?v=Gexxy4rCCtU


BOYS WILL BE BOYS
---
Boys Will Be Boys is a four-piece indie rock band from Riga, Latvia. Established in 2016, they have released three singles and a colorful music video for the song “Follow Me”. Boys Will Be Boys consists of rather well experienced musicians, who have played in other projects for a quite long time. However, this time the band has more ambitious plans embracing a different attitude towards the process of music making.

Boys Will Be Boys sound is influenced by 80's and 90's music (Radiohead, The Cure, Coldplay, A- Ha, Duran Duran) as well as some of the new psychedelic indie rock acts (Mac Demarco, Tame Impala, Connan Mockasin, Foals).

Uksed: 22:00

Kohtumiseni Kelmis! #tänakelmis
Kes tulevad?
el thoreau
19-05-2017
kell 10:49

Kuulakem kauamängivat. Lavale lähen 23.00

el thoreau
19-05-2017
kell 10:49

Free Range Derangement

el thoreau
19-05-2017
kell 10:50

FB üritus

Rada7.ee
19-05-2017
kell 12:36

Uue muusika õhtu: multiinstrumentalist Edmund Hõbe ja Boys Will Be Boys (LV) esitlevat täna Tallinnas värskeid helikandjaid

Edmund HõbeEdmund Hõbe
Täna õhtul esitlevad Tallinnas, Kultuuriklubi Kelmis enda värskeid kauamängivaid sooloartist ja helilooja Edmund Hõbe ning indie-rokki viljelev Boys Will Be Boys Lätist. Lisaks ühineb lavale Soomest pärit psühedeelse blues-roki kollektiiv Huminoita.

Maailmakodanik Edmund Hõbe, kes talletas end eelmisel kümnendil muusikasõprade mällu Multiphonic Rhodenti aliasnimega,esitleb täna Tallinnas enda kolmandat kauamängivat “Free Range Derangement”. “Uus album on salvestatud päikese-energia toel ühes Portugali talus,” sõnab Hõbe salvestusprotsessi kohta. “Samuti võtab see kokku minu enamasti vokaalpalu sisaldavate albumite triloogia "Art Disease" - esimene osa triloogiast oli "Art Disease" (2013) ja teine "Indian Summer in Portugal" (2015).” Värske kauamängiv on Hõbe sõnul rohkem 12-keelse kitarri kesksem kui eelmised helikandjad ning lüürikas põimuvad isiklikud ja poliitilised väljaütlemised.

Õhtu teine albumiesitleja Boys Will Be Boys saabub pealinna otse kodulinnast Riiast, kus oma pooleteise tegutsemisaasta jooksul pole neil kordagi õnnestunud üles astuda. “Kuidagi on juhtunud sedasi, et esineme igal pool mujal, aga mitte Riias,” kommenteerib bändi trummar Peteris Ozols muheledes. “Aga Eestis mängime me täiesti esimest korda ning ootame väga, et teile enda uut plaati “Love Life” esitleda!”.

Lõunanaabrid kommenteerivad, et värskel helikandjal on kuulda palju mõjutusi 80ndate ja 90ndate synth-popist, kuhu hulka on segatud näpuotsatäis Mac DeMarcot ja Tame Impalat tänapäevast ning lubavad, et õhtune kontsert on täpselt see, mis ühest soojast kevadõhtust puudu.

Kontserdi algus on 22:00 ning pileteid hinnaga 3€ on võimalik soetada kohapealt enne kontserdi algust.