21-07-2017 kuni 22-07-2017 Festival Acoussion Live 2017

Kes:
BILL LAURANCE (UK)
IIRIS
ESTONIAN VOICES
MICK PEDAJA
POMME (FR)
ELEPHANTS FROM NEPTUNE
MAARJA NUUT
SVIDANIE (RU)
RAKE
RICHARD WALTERS (UK)
LUCAS CHRISTOPHER VAREMA
THE JINGLES
TINTURA
THE NOTES
LEPATRIINU
ROBAM
TIKS: DJ SANDER MÖLDER & PEETER EHALA
DJ GIRTI SUUN
REKET
SUMRA
Kus:
Küla Villa, Harjumaa
Millal:
21-07-2017
Lõpp:
22-07-2017
Palju:
Eelmüügist 27 € - 47 €
Lisainfo:
Acoussion Live 2017 on kolmandat aastat toimuv pop-up muusikafestival. Kesk imekaunist loodust astuvad ootamatutel improviseeritud lavadel üles erižanre viljelevad artistid Eestist ja mujalt. Seekordne festival on kahepäevane ning toimub Harjumaal Saku vallas Küla Villas.

Vaata meenutusvideot festivalist Acoussion Live 2016: https://vimeo.com/178790081

NB! Festivalile müüakse piiratud kogus pileteid! Parkimine tasuta. Telkimine tasuta. Kuni 15-aastastele lastele (k.a) on sissepääs koos vanemaga tasuta. Lisainfo: http://www.muusikafestival.ee
Kes tulevad?
Kes käis (1):
acoussion
Lisas: acoussion 18-05-2017 kell 15:11
Rada7.ee
10-07-2017
kell 17:46

Acoussioni “laulupeol” kuuleb ka venekeelset muusikat

21.-22. juulil Küla Villas Harjumaal toimuval pop-up muusikafestivalil Acoussion Live 2017 saab lisaks eesti- ja ingliskeelsele muusikale kuulda ka venekeelset.

Reedel, festivali esimesel päeval kell 17.00 astub Acoussionil üles Moskvas tegutsev venekeelset indiemuusikat viljelev Svidanie, kelle lood kõnelevad armastusest ja kurbusest, merest ja moest. Nende debüütalbum nägi ilmavalgust möödunud aasta juulis ning see kannab nime, nagu esmaplaadile kohane, "Первое" ("Esimene"). Tuuritatud on seni nii Ukrainas kui Venemaal, esinetud nii Odessas kui Kirovis. Eestisse jõutakse esimest korda.


Kokku esinevad Acoussionil kahe päeva jooksul kümnel erineval “laval” 20 välis- ja kodumaist tippartisti. Lisaks Svidniele kahekordne Grammy-võitja Bill Laurance (UK), Pomme (FR), Richard Walters (UK) ning Estonian Voices, Mick Pedaja, Elephants From Neptune, Maarja Nuut, Reket, IIRIS jt Eestist.

Acoussion Live puhul on tegemist kolmandat suve toimuva omanäolise muusikafestivaliga, kus kesk imekaunist loodust astuvad ootamatutel improviseeritud lavadel üles eržanre viljelevad artistid. Seekordne festival on esmakordselt kahepäevane ning toimub Harjumaal Saku vallas Küla Villas (Tallinnast paarikümne minuti sõidu kaugusel). Tegemist on n-ö butiikfestivalaiga, kuhu müüakse piiratud koguses pileteid. Acoussion on igati peresõbralik ning kuni 15-aastastele lastele (k.a) on sissepääs koos vanemaga tasuta.

Lisainfo kodulehel: www.muusikafestival.ee ja Facebookis: https://www.facebook.com/events/497192143807988/

Rada7.ee
18-07-2017
kell 20:49

Maaliline Küla Villa võõrustab pop-up muusikafestivali Acoussion Live juba sel nädalavahetusel

Sel reedel ja laupäeval jõuab Tallinnast vaid 20-minutilise autosõidu kaugusele pop-up muusikafestival Acoussion Live.

Maalilise Küla Villa kompleksis astuvad ootamatutel improviseeritud lavadel üles tippartistid Eestist ja mujalt. Esinejaterivi nimekaim liige on kahekordne Grammy-võitja, kultus-jazzbändi Snarky Puppy asutajaliige Bill Laurance, kelle viimased Euroopa kontserdid on läinud kõik täismajale.

Välisesinejatest esineb festivalil veel Prantsusmaa tõusev täht Pommes, Venemaa indie bänd Svidanie ning inglane Richard Walters, keda Adele’i “Someone Like You” kaasautor Dan Wilson kirjeldanud järgnevalt: “Richard on üks popmuusika lummavaima häälega lauljatest ja tema lood mõjuvad hüpnotiseerivalt. Ma armastan ta loomingut.”

Kodumaiste artistide seas rõõmustavad eestimaalaste kuulmismeeli Mick Pedaja, IIRIS, Estonian Voices, Elephants From Neptune, Maarja Nuut, reket, Rake, Lepatriinu, The Notes, The Jingles, RObAM, Tintura ning lapsstaar Lucas Christopher Varema. Kusjuures Mick Pedaja tuleb lavale veel ka oma uue muusikalise projektiga SUMRA.

Ent õigele festivalile kohaselt ei saa kummalgi päeval pidu läbi viimase live-artistiga - reede öösel mängib plaate DJ Girti Suun, laupäeval jõuab Acoussionile pidudesari TIKS ning puldi taga võtavad kohad sisse DJ-d Sander Mölder ja Peeter Ehala.

Lisaks ootab festivalilisi Acoussion Market, kust leiab mitmeid erilisi maitseelamusi, vaid parimaid janukustutajaid ning muudki põnevat. Festivalil saab praktiseerida ka joogat ning vaadata kinotelgis lühifilme. Lapsi, kellele koos saatjaga sissepääs prii, ootab Acoussionil spetsiaalne lasteala. Parkimine ja telkimine on festivalil tasuta.

Acoussioni päevapilet maksab eelmüügis 27 eurot ning kahe päeva festivalipass 47 eurot. Piletid on müügil Ticketer.ee-s: https://www.ticketer.ee/acoussion-live-2017

Lisainfot Acoussioni kohta leiab festivali kodulehelt www.muusikafestival.ee