20-05-2017 LABÜRINT

khi
16-05-2017
kell 11:01
Kes:
MIHKEL MARIPUU
DENIS PUNCH
EISI B2B DOMNINA
LYSKA & NOA
LAURI VILLAU
KÄÄRKÄSI
FULUF
TOMMYBOY
KAYOT
TSR
RAFU
CHLOE LA GUCCI
Uljana Ponomarjova
HELINA REINJÄRV
MARTA VAARIK
DJ K (CAN)
INSECT
REGLOK
RADICAL
SUBCURE
AUDIOHOLIC
RANS
4-GOT-10
RAAKEL BLOODY RAAKEL
IV6L
IKOONA
Kus:
Kultuuriklubi Kelm, Tallinn
Millal:
20-05-2017
Palju:
5€/7€
Lisainfo:
Labürint kutsub Kultuuriklubi Kelmi ja Suhkrumolli ära eksima.

Järjekordselt on avatud uks, mis ühendab kaks maja ning lubab Sul erinevatest ruumidest erinevat muusikat avastada.
Kes tulevad?
Rada7.ee
19-05-2017
kell 10:42

Aasta alguses ülimenukaks osutunud uus peosari Labürint kutsub taas seiklema

Dj K (Bassiõhtu)
Sel laupäeval, 20.05 toimub Tallinna Vanalinnas järjekorras teine Labürint, mis kutsub külalisi ühtekokku kuue eriilmelise muusikavalikuga peosaali vahele seiklema. Peosari toimub Vene tänaval kõrvuti paiknevate Kultuuriklubi Kelmi ja Suhkrumolli ruumides, mis peo raames eksklusiivselt ühendatakse.

Esmakordselt veebruaris toimunud ja väga populaarseks osutunud Labürint laiendab seekordsel sündmusel enda piire. Alustanud viie erineva muusikavalikuga peosaaliga on laupäevasel Labürindil kuus peosaali, kus astub üles 27 DJ-d kohaliku ja välismaise undergroundi koorekihist.

Kahe klubi vahel seiklemine on stiililiselt sujuv ja kahes laines. Kultuuriklubi Kelmist sisenedes on esimesed saalid LovePony (house, techno) ja MÜRK (techno) residentide päralt. Seejärel saab hinge tõmmata Reivisaalis (trip-hop, downtempo, chillout), et valmistuda Masinaruumist (industrial, breakcore, mashup) Suhkrumolli suundumiseks, kus on ootamas Yo!Hoovi (hiphop) ning Bassiõhtu (jungle, trumm ja bass) residendid.

Korraldajad kommenteerivad suursugust esinejate nimekirja, et tegemist on justkui erinevate peosarjade degusteerimisega. “Tegemist on siseruumifestivaliga, kus esitleme erinevaid Tallinna peosarju, nende residente ning nagu igal peol, on ka meil kohal külalised. Labürint on pidu, kus on ühe öö jooksul võimalik enda muusikalisi maitseid täiendada ja ununenuid meelde tuletada.”

“Line-up on üpris võrdne ja kedagi tegelikult eraldi välja tuua pigem ei soovi,” sõnab esinejate kohta Elvis Laur, üks korraldajatest, muusikasõpradele tuntud kui Käärkasi, aga soovitab siiski Bassiõhtu laval esinevat DJ K’d kuulama minna. “Tegemist on Kanada jungle’i legendiga, kes elas vahepeal päris pikalt Riias ja teeb nüüd oma viimase Idabloki tuuri enne kui tagasi Kanadasse suundub.” Ka Masinaruumi laval üles astuvad Lõvi & Raakel, omaette vanakooli legendid, kes viimati suurema avalikkuse ees Patareivil üles astusid, on korraldajate must see listis.

Labürint avab uksed laupäeval kl 22:00. Sissepääs sündmusele toimub kahest kohast: Kultuuriklubi Kelmist (Vene 33) ja Suhkrumollist (Vene 37). Pileteid hinnaga 5/7€ on võimalik soetada enne sündmuse algust kohapeal.

evertp
20-05-2017
kell 09:11

Masinaruumi ja Mürgi ajakava?